Horoskop na 32. týden (6. 8.- 12. 8. 2018)

Je tu další týden! Co ti přinese? Budeš se trápit nebo si užívat radovánek? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Posledních pár dní jsi neskutečně unavená. Přestaň se honit a věnuj se chvíli taky sama sobě. Vyhraď si nějaký čas pro sebe a relaxuj. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Je čas se poohlédnout po nabídkách práce ve tvém okolí. Už nějakou dobu nejsi v práci spokojená. A teď by mohla být ideální doba na změnu. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou si užíváš, jak jen můžeš. Všechno se ti daří a záříš jako sluníčko. Chyť příležitost za pačesy a svého štěstí patřičně využij. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konečně ses dočkala zaslouženého odpočinku. Takže zapomeň na úklid a podobné věci, užívej si, že máš volno, a pořádně si odpočiň. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Jste s kamarády tak různě rozptýlení po světě, že není vůbec jednoduché se potkat. Ale v létě je ta šance o něco větší. Tak neváhej, zkus naplánovat nějaké grilování a všechny pozvi. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Většinu léta jsi měla spoustu vlastních aktivit a rodinu jsi trochu zanedbávala. Je načase jim to pořádně vynahradit. Ať už vyrazíte na výlet nebo si jen vlezete do bazénu, pořádně si to užijete. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Od Nového roku jsi dřela, abys v létě vypadala k světu. To se povedlo, ale v létě to jsou samé zmrzliny, drinky, grilování, a tak tvá letní postava pomalu bere za své. Dej na to pozor. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Pořád se jen honíš, v práci se nezastavíš a pak ještě běháš kolem rodiny. Udělej si taky někdy čas pro sebe. Zajdi na masáž, kosmetiku nebo pedikúru a nechej se chvíli hýčkat. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Občas se do všeho moc vrháš po hlavě. Zkus se nejdřív nad celou situací zamyslet, než začneš konat. Když do věcí půjdeš s rozvahou, budeš mít nad vším větší kontrolu a bude se ti dařit. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tento týden bude dost náročný. Budeš mít plno práce a ještě se ti do toho připletou drobné zdravotní problémy. Nebude to nic vážného, ale všechno dohromady ti dá docela zabrat. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Využij prázdninového volna a pěkného počasí a někam vyraz. Ať už na výlet na nějaký hrad, k vodě nebo stanovat někam do přírody, parádně si to užiješ. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nenechej se zblbnout sladkými řečičkami. Někdo se tě bude snažit utáhnout na lichotky. I když ti to bude příjemné, nezapomínej na své zásady. 

Autor:
Publikováno: 7. 8. 2018 14:03 Nahlásit obsah
Loading...