Horoskop na 37. týden (10. 9. 2018 - 16. 9. 2018)

Přinese ti další týden nějaké překvapení? Čeká tě spousta práce, nebo si spíš užiješ pohodičku? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se ti opravdu nedařilo, ani ve vztazích, ani profesně. Teď se ale blýská na lepší časy. Užívej si tu trochu štěstí a neohlížej se na nikoho. Zasloužíš si to!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Vztahové problémy se na tebe valí ze všech stran. Někdy máš pocit, že jsi zbytečně paranoidní, jindy zas vidíš problém na každém kroku. Zbytečně se nestresuj, nevymýšlej katastrofické scénáře a spíš si užívej společných chvil.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou se toho tolik stalo a ty nejsi schopná si to všechno srovnat v hlavě. Nechej doma mobil a vyraz na dlouhou procházku. Vyčistíš si hlavu a srovnáš všechny myšlenky.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Budeš se potýkat s finančními problémy. Občas se zapomeneš, nakoupíš přes internet spoustu věcí a tvoje peněženka pak pláče. Zkus si třeba vybrat určitý obnos, s kterým budeš muset daný měsíc vyjít, a kartu na nějaký čas schovej.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Partner pro tebe znamená velkou oporu, na jeho názoru ti velmi záleží a často na něj dáš. Nebuď ale absolutně zaslepená, nedělej nic jen proto, že to tak chce partner.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Za svoje kamarády bys dala bez váhání ruku do ohně. Některé názory ale úplně nesdílíte, tak dávej občas pozor, co spolu probíráte. Mohli byste se zbytečně dostat do slepé uličky, z které byste hledali cestu ven jen těžko.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš zrovna teď těžké období, opravdu radostných chvílí je bohužel málo, takže se raduj i z nejmenších věcí, které ti vykouzlí úsměv na rtech. Tenhle tvůj přístup rozzáří i lidi, které máš kolem sebe.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Stojíš před velkým úkolem. Bude tě to stát spoustu práce a trpělivosti, ale zaručeně se to vyplatí. Nezalekni se drobných problémů v začátcích, vytrvej a všechno se vyřeší.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nemáš teď zrovna nejšťastnější období. Občas se ti všechno zničehonic zhroutí pod rukama, ani sama nevíš, jak. Zkus být pozornější, třeba zjistíš, kde se stala chyba.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou nejsi prakticky schopná užít si trochu pohody. Neustále máš spoustu práce, každou chvilku se najde něco, co je potřeba zařídit. Udělej si čas sama na sebe, vypni telefon a užij si tento datový "detox" aspoň na pár dní.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Práce se ti poslední dobou velmi daří, ale máš pořád pocit, že musíš stále pracovat a zlepšovat se víc a víc. Nebuď na sebe příliš tvrdá, raduj se i z malých krůčků a nehoň se neustále za dalším postupem.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvá očekávání je občas prakticky nemožné naplnit. Máš vysoké nároky, a to ti může ve vztahu způsobit spoustu problémů. Partner se bude snažit splnit to, co ti na očích vidí, ale tobě to bude stále málo.

Autor:
Publikováno: 10. 9. 2018 10:47 Nahlásit obsah