Horoskop na 41. týden (9. 10. - 15. 10. 2017)

Přinese ti nový týden jen samé pěkné chvíle? Nebo tě čekají i nějaké nepříjemnosti? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Následující týden pro tebe bude opravdu přelomový. A to nejen v práci, ale také v osobním životě. Nenechej se ostatními rozhodit jejich katastrofickými scénáři. Dej čistě jen na svůj instinkt.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvoje nálada bude na bodu mrazu. Neutápěj se v tom a vyraz do obchodu pořídit si něco pěkného na sebe. Udělá ti to radost a zvedne ti to sebevědomí, takže se budeš cítit neodolatelně.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Rodinné vztahy budou poněkud napjaté. Nevrhej se ale sama do nějaké větší akce, mohlo by to skončit katastrofou. Raděj se zdrž komentáře a ono to samo vyšumí.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Celý týden se tě bude držet skvělá nálada. Budeš mít chuť nevinně flirtovat a bavit se. Toho bude chtít někdo v tvém okolí, kdo po tobě již dlouho touží, využít. Bude jen na tobě, jestli to nevinné zůstane nebo ne.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Neodhaluj citlivé detaily ze svého osobního života před lidmi, kterým nemůžeš na sto procent věřit. Mohlo by se ti to vymstít víc, než by sis dokázala představit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Dostanete se s partnerem do nepříjemné situace a bez ostré výměny názorů to dál nepůjde. Ty ale budeš v právu, tak se nenechej zviklat a neomlouvej se jako první. On si svou vinu nakonec uvědomí.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nevinný flirt jen tak pro zábavu, to u tebe není zas až tak neobvyklé. Dávej si ale pozor, koho si za svou „oběť“ vybereš. Jestli šlápneš vedle, mohla by ses „nápadníka“ opravdu jen těžce zbavovat.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nevyhýbej se příležitostem, jak se dál vzdělávat. Ať už jazyky nebo i jiné odvětví, určitě nebudeš litovat a bude se ti to hodit jak v práci, tak k vlastnímu prospěchu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Pokud ti nějaký projekt už roky leží ve skříni a ty jsi stále přesvědčená, že stojí za to, vrhni se do práce a dotáhni ho do konce. Nejenže vytřeš zrak všem, co o tobě pochybovali, ale i sama sobě ukážeš, že jsi dobrá.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Změny ti trochu nahání hrůzu, ale měla by sis uvědomit, že ne všechny změny jsou k horšímu a že je důležité, aby se člověk někam posunul. Zkus na začátek něco menšího a postupně si zvykej.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden budeš pěkně upovídaná. Partner z toho moc nadšený nebude, tak radši vytáhni do města kamarádku na kafe. Ta z toho bude mít určitě větší radost.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Čeká tě velká rozhodnutí. Nepotýkej se s tím sama, prober to s rodinou a zjisti, co si o tom myslí i oni. Jejich názor bude nakonec to, z čeho budeš vycházet.

Autor:
Publikováno: 9. 10. 2017 13:24 Nahlásit obsah
Loading...