Horoskop na 42. týden (15.10.-21.10. 2018)

Další týden je tady! Co tě čeká? Budeš se radovat z nových příležitostí, nebo se budeš stále utápět ve starých problémech?

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Máš pocit, že se na tebe kupí práce ze všech stran. Nezanedbávej hlavně pracovní povinnosti, jakmile je odložíš kvůli něčemu jinému, začnou se kupit a ty se z toho zblázníš. Hezky si práci rozplánuj, podle toho, jaké jsou hlavní priority.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Veškeré tvé okolí na tebe chrlí rady do života a tobě jde z toho hlava kolem. Nesnaž se je od toho odradit, stejně by to nepomohlo, akorát bys byla za nevděčnici. Vyslechni je, třeba se něco užitečného přece jen najde, ale do rozhodování si kecat nenechej.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Dny jsou čím dál kratší a ty se po večerech trochu nudíš. Najdi si aktivitu, kterou můžeš tyhle hodiny vyplnit. V okolí určitě probíhá spoustu kurzů. Tak neváhej, ať už se chceš vzdělávat, nebo cvičit, jdi do toho!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Sedět doma není nic pro tebe. Bohužel teď úplně nemáš s kým někam vyrazit. Nenechej se tím zastavit! Vyraz do města sama, potkáš spoustu nových lidí, z kterých se třeba časem vyklubou úžasní přátele.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

S přítelem upadáte do stereotypu a začínáte se pomalu odcizovat. Pokud ho nechceš ztratit, začni něco dělat. Najděte nějakou činnost, kterou byste chtěli oba zkusit a věnujte se jí společně. Poznáte něco nového a navíc budete společně trávit čas.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvoje nízké sebevědomí ti způsobuje spoustu nepříjemností. Neumíš si dupnout ani v práci, ani ve vztahu. Přestaň na sebe pohlížet jako na někoho méněcenného. Když se ti něco nelíbí, tak se ozvi a neseď jen tiše v koutku.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V tvém milostném životě panuje pořádný zmatek, že se v tom nevyznáš ani ty sama. Měla by sis v hlavě všechno urovnat, a tuhle poněkud zapeklitou situaci vyřešit. Jinak by ti to mohlo způsobit víc problémů, než si vůbec dokážeš připustit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Už dlouhou dobu jsi nebyla tak šťastná jako teď. Stejně se ale najde osoba, která ti tvoje štěstí bude chtít zkazit. Pokud to půjde, vyškrtni takového člověka ze svého života, nestojí ti to za to.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci se budeš potýkat s problémy. Spolupráce s jedním kolegou bude víc než náročná a nejspíš pro tebe  bude nejjednodušší, když to uděláš podle něj, než se s ním celé dny dohadovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tento týden tě čeká událost, která tě překvapí a s celým tvým životem řádně zamává. Nejprve budeš mít pocit, že je to trest a nic horšího se ti stát nemohlo, ale nakonec se ukáže, že na všem je něco dobrého, a ty budeš v konečném důsledku ještě ráda.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Měla bys dávat pozor, co kde plácáš. I jedna hloupá připomínka může někomu hodně ublížit, tak se snaž nevypustit z pusy kdejakou jedovatou poznámku. Raději drž jazyk za zuby, nebo bys mohla ztratit někoho blízkého.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Stane se ti zvláštní věc. Potkáš někoho, koho jsi sice nikdy neviděla, ale budeš mít pocit, jako byste se znali celý život. Nedovol, aby toto jedno setkání bylo jediné. Uvidíš, že budeš za tuhle osobu jednou moc vděčná.

Autor:
Publikováno: 15. 10. 2018 10:00 Nahlásit obsah
Loading...