Horoskop na 44. týden (29.10.-4.11. 2018)

Konec října je tady. Co ti přinesou první dny nového měsíce? Čti dál.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Občas se ti zdá, že veškerá romantika mezi tebou a tvým partnerem je dávno fuč. Čeká tě ale neuvěřitelné překvapení a tvůj milý ti ukáže, že se v něm ta romantická duše někde skrývá, a že jednou za čas dokáže vytvořit opravdu jedinečnou romantickou chvilku.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Občas si na sebe až příliš přísná. Nedovolíš si ani jeden krok vedle, neustále se hlídáš a pořád se staráš o to, co o tobě říkají ostatní. Hodně tě to vyčerpává. Dopřej si aspoň jeden den oddechu a zajdi třeba do aquaparku, pořádně se vyblbni a vykašli se na ostatní.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nedá se zrovna říct, že bys měla peníze nazbyt a naskytne se ti jedinečná šance vydělat si nějakou korunku navíc. Nerozmýšlej se moc dlouho, zda tu nabídku přijmeš. Mohlo by ses stát, že někdo bude rychlejší a vyfoukne ti ji.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

U vás v rodině je teď velmi vypjatá atmosféra. Dohadování o maličkostech je na denním programu, všichni jsou nepříjemní a podráždění. Nikoho radši zbytečně neprovokuj, kliď se jim z cesty, ať se vyhneš zbytečným hádkám.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou si nejsi vaším vztahem příliš jistá. Nevíš, jestli je tohle opravdu to, co chceš. Ani tím, zda se tvé představy shodují s těmi partnerovými. Měla by sis s ním sednout a všechno probrat. Zjistěte, co od života chcete, a jestli vaše vize lze skloubit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Zůstává ti koncem měsíce nějaká koruna navíc? Nevyhazuj je jen tak z okna za zbytečnosti. Raději šetři! Než se naděješ, budeš mít třeba našetřeno na dovolenou u moře, nemluvě o tom, že by se ti mohly hodit, kdyby se objevil nějaký nečekaný výdaj.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Často se kolem tebe motá nejeden nápadník. Necháváš to tak, protože ti to lichotí. Měla bys jim ale dát najevo, jestli máš zájem nebo ne. Tvoje mlčení si totiž každý vykládá po svém a mohla by ses nakonec dostat do pěkně zapeklité situace.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Posledních pár týdnů bylo náročných, ve vztahu vám to dalo opravdu pořádně zabrat. To už je ale minulostí a miláček se ti snaží předchozí problémy vynahradit, co to jde. Ale nedělej ze sebe neviňátko. Taky máš co žehlit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvůj partner není poslední dobou v nejlepší náladě, je podrážděný a nepříjemný. Většinou mu radši jdeš z cesty, abys nemusela zbytečně čelit konfliktům. Zkus mu připravit oblíbené jídlo, třeba mu to zvedne náladu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Letní grilovačky zmizely dávno v nenávratnu a od nich jsi širší rodinu neviděla. Najdi si čas o víkendu a zastav se navštívit příbuzné. Třeba prarodiče budou určitě moc rádi, že tě znovu uvidí.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvůj milý se tě snaží vzít někam ven a udělat ti tak krásný večer. Nebraň se! Možná bys raději zůstala doma v teple, ale jeho překvapení se ti bude líbit. Navíc si vytvoříte krásné společné vzpomínky.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Neválej se pořád doma! Čekáš, až ti přátelé zavolají a vytáhnou tě na nějakou akci? Nekontroluj netrpělivě mobil a vezmi to do vlastních rukou. Ve tvém městě je určitě hromada zajímavých akcí, kam můžeš s celou partou zavítat.

Autor:
Publikováno: 30. 10. 2018 10:19 Nahlásit obsah
Loading...