Horoskop na 45. týden (5.11.-11.11. 2018)

Další týden je tady! Budeš zářit štěstím nebo tě naopak čekají problémy? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Všichni kolem tebe budou doslova zářit štěstím z tvé přítomnosti. A aniž sis o cokoli z toho řekla, oastatní ti tvou energii do nich vloženou bohatě vynahradí. Takže budeš mít skvělou náladu, jak už dlouho ne.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci se ti bude neskutečně dařit. I ten sebetěžší úkol pro tebe bude hračka, a ještě se bude poohlížet po práci navíc. Využij toho, nezalekni se ani těch největších výzev a jdi s chutí do toho.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tento týden pro váš vztah nebude zrovna ten z nejrůžovějších. Nebudete s partnerem naladěni na stejnou vlnu a bude vám docela trvat, než jeden pochopí, co od něj ten druhý chce. Nebude to ale trvat dlouho, hlavně nepodléhejte panice a snažte se to zvládnout v co největší pohodě.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Následující týden pro tebe bude jeden z těch náročnějších. Nejen, že budeš mít práce nad hlavu, ale ostatní budou po tobě také požadovat spoustu maličkostí, které k tvé práci ale patří. Buď pečlivá a nezapomínej i na ty sebemenší detaily, které lze lehce přehlédnout.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Neboj se navazování nových kontaktů. Konkrétně pak s lidmi, kteří do okruhu tvých přátel a známých většinou nepatří a ty máš pocit, že byste si neměli co říct. Budeš příjemně překvapená, jak si to nakonec užiješ. Nemluvě o tom, že poznáváním nových lidí si rozšíříš obzory a třeba potkáš i kamarády na celý život.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Vašemu vztahu se v poslední době zrovna moc nedaří. S partnerem máte problém se na čemkoliv shodnout a často raději trávíte čas od sebe. Netlač na pilu se snahou to zlepšit, nechej věci plynout tak, jak jsou. Ono se to nakonec časem samo vyřeší.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Budeš mít tendence chovat se ochranářsky, když budeš mít pocit, že někdo zachází špatně s tvými přáteli nebo rodinou. Buď ale obezřetná, mohlo by se stát, že se tím spíš dostaneš do dost nepříjemné situace. Někdy si můžeš narážku jen špatně vyložit a trapas je na světě.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tento týden většina kolegů i vedoucích nebude oplývat zrovna dobrou náladou. To bude mít na svědomí vlnu nepřiměřené kritiky, zbytečných neshod a dusné atmosféry. Snaž se veškerých konfliktů vyvarovat, v klidu si dělat svou práci a nečeřit vodu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou jsi dospěla k pár důležitým rozhodnutím a zatím se jich pevně držíš. Tento týden ale přijde těžká zkouška. Naprostá většina lidí, které tento týden potkáš, se tě bude snažit přesvědčit k tomu, abys svá předsevzetí porušila. Měj pevnou vůli a nevzdávej to!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Ráda by sis užívala, co to jen jde. Bohužel tvé okolí má na svět odlišný pohled a snaží se tě od toho odradit a usměrnit. Divoký život je krásná věc, ale nelze tak žít pořád, ale na chvilku by se oči přivřít daly. Tak si užívej!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Kolegové v práci ti čas od času lezou vyloženě krkem. Neodsuzuj je jen proto, že ti jejich řeči jdou na nervy. Pokus se do nich vcítit, pochopit jejich problémy a obavy. Uvidíš je v jiném světle a hned budou o něco snesitelnější.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Na chvilku hodíš všechny povinnosti a zásady za hlavu. Rozhodneš se, že si chceš taky jednou za čas pořádně užít a probudíš v sobě touhy, o kterých jsi netušila, že v tobě máš. S chutí do toho!

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2018 10:33 Nahlásit obsah
Loading...