Horoskop na 46. týden (12.11.-18.11. 2018)

Co ti přinese tenhle týden? Pohodu, nebo se spíš budeš dřít od rána do noci? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co čekat.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Navenek s tvým partnerem působíte jako naprosto dokonalá dvojice. Občas se ale bojíš vyjádřit své názory a prosadit si svou. Nedovol, aby tvůj protějšek řídil celý tvůj život, i ty máš právo mluvit do vašich společných věcí.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nějaký čas u tebe šla kariéra stranou, protože jsi měla odlišné priority. Teď se ale k budování kariéry znovu dostáváš a tvé okolí tě v tom bude naprosto podporovat. Tak s chutí do toho, ale ze začátku na sebe neměj zbytečně vysoké nároky.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci tě čeká překvapení v podobě nového úkolu. Z počátku nebudeš moc vědět, co s tím, ale nakonec se to zlepší a bude tě to ohromně bavit. Jako bonus to tvoji kariéru posune o pořádný kus dál. Pokud ti nebude něco jasné, neboj se zeptat kolegů nebo nadřízených.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Neustále jsi v pohybu, nezastavíš se ani na chvilku jak v práci, tak doma a nenajdeš si ani minutku na obyčejný odpočinek. Udělej o víkendu menší party pro kamarády, každý ať něco přinese, ať se nemusíš s ničím dělat, a v klidu se pobavíte.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Občas ti dělá starosti, že nemáš tolik financí jako někteří tví kamarádi, a tak si nemůžeš dovolit tolik, co oni. Nenechej se tím stresovat a hlavně jim nezáviď. Důležité věci v životě si za peníze stejně nekoupíš, tak si užívej těch maličkostí, co jsou zadarmo a budeš mnohonásobně šťastnější.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Partner tě svým chováním posledních pár týdnů pěkně vytáčí a občas tě nutí i k žárlivosti. Vyraz na pár dní ke kamarádce nebo k rodičům, ať si od něj na chvilku odpočineš. Pár dní od sebe vám prospěje, pak se to všechno zlepší a budete zase šťastný pár.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden pro tebe nebude zrovna nejradostnější. Nebudeš se cítit moc dobře - jak fyzicky, tak psychicky. Veškerou námahu omez na minimum a snaž se trochu hýčkat. Poslední dobou jsi toho měla tolik a to se na tobě náležitě podepsalo, teď je čas na odpočinek.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvoje rodina je opravdu to nejlepší, co máš. Podrží tě jak v těch nejtěžších chvílích, tak dokáže poradit v každém situaci a vždy stojí za tebou. Tento týden bude náročný a ty budeš za svou rodinu vděčná ještě mnohem víc než kdy jindy.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou máš nervy na pochodu a řešíš to dobrotami. Většinou to ale není zrovna nic zdravého. Uvědom si, že jídlo není řešení tvých problémů, sice to občas pomůže, ale nevyřeší to vůbec nic. Postav se svým problémům čelem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Na obzoru je nový objev, ale ty přece jen stále váháš, kvůli společné minulosti s některým z tvých blízkých. Nejsi si jistá, jak by váš vztah přijalo okolí, i když si spolu opravdu rozumíme. Neohlížej se stále na ostatní, zvlášť když by to mělo být na úkor tvého štěstí. Dovol si být trochu sobec.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas si jednoduše nemůžeš pomoct a během pár dní utratíš skoro celou výplatu za krásné oblečení a bytové doplňky. Snaž se to omezit, Vánoce jsou přece jen za dveřmi a peníze budou potřeba. Zkus si dát na pár týdnů nakupovací detox a obchodům se striktně vyhýbej. Hplavně se nesnaž vymlouvat na nákupy vánočních dárků.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci se ti momentálně opravdu daří, slavíš jeden úspěch za druhým, ale zároveň ti roste ego a nabylas dojmu, že nemáš konkurenci a neděláš chyby. Měla by ses rychle vzpamatovat, než ti někdo srazí hřebínek. A to by nebylo moc příjemné.

Autor:
Publikováno: 12. 11. 2018 11:37 Nahlásit obsah
Loading...