Horoskop na 47. týden (19.11.-25.11. 2018)

Týden uběhl jako voda a je tu další pondělí! Přinese ti nový začátek? Budeš si užívat samého štěstí a lásky, nebo tě budou trápit tvé problémy a povinnosti a budeš se v nich zoufale topit? Koukni na svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou tě nic netěší, máš pocit, že se zabýváš jen samými hloupostmi. Už delší dobu ti ale v hlavě leží pár nápadů, které mají podle tebe smysl, tak neváhej a pusť se do toho. Věnovat se něčemu kreativnímu ti pomůže vyčistit si hlavu, a budeš mít konečně pocit, že děláš něco smysluplného.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvůj vztah s partnerem už chvíli trvá, ale poslední dobou upadáte stále víc a víc do stereotypu. Nedovol, aby to pokračovalo! Překvap partnera nějakým příjemným zážitkem. Nebo ho vezmi na rande ven jako v začátcích vašeho vztahu. Zkrátka udělej něco, co se vymyká tomu, co spolu v poslední době děláte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Koníčků máš sice požehnaně, ale poslední dobou nemáš moc čas se jim věnovat. Plně tě zaměstnává jak rodina, tak pracovní povinnosti a na tvé oblíbené aktivity moc času nezbývá. Je sice jasné, že práce i rodina jsou hlavní priorita, ale nezapomínej i na čas pro sebe. Určitě se aspoň nějaká malá chvilka týdně najde.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Čeká tě důležitá pracovní akce. Bohužel se nebude jednat o nic lehkého, konkurence nebude jednat zrovna čistě, budou se tě snažit znervóznit a tím tě dohnat ke zbrklým krokům. Nenechej je, aby tě zahnali do kouta, naopak jim dej najevo, že ty se jen tak zastrašit nenecháš. Tak jim ukážeš svou cenu a budou tě brát jako rovnocenného soupeře.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvoje vztahová minulost zase vyplouvá na povrch. Nenechej se tím vykolejit, zachovej čistou mysl, všechno si pořádně rozmysli a až potom konej. Nenechej se strhnout vzpomínkami a nedovol, aby se probudily city, které jsi kdysi k určitým lidem chovala.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci se ti bude tento týden velmi dařit. Práce ti půjde hezky od ruky, ale navíc budeš mít všechno pod kontrolou tak, že usnadníš práci nejen sobě, ale i kolegům. A i tak budeš mít dostatek času na rodinu i na sebe.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Zkus ve vztahu tolik netlačit na pilu. Do všeho se vrháš po hlavě a na partnera tlačíš tak, až mu to není vůbec příjemné. Nevyžaduj, aby veškerou svou pozornost věnoval jen tobě, nestresuj ho neustálými otázkami a dej mu trochu volnosti, nebo ti nakonec uteče.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci to teď není zrovna procházka růžovým sadem. Práce je nad hlavu, kolektiv ani vedení není zrovna přátelský, takže jsi vždycky jen ráda, když můžeš konečně vyrazit k domovu. Možná je čas poohlédnout se po novém zaměstnání. Nejednej ale impulzivně, spíš v klidu zmapuj pracovní nabídky ve tvém okolí.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou cítíš, že váš vztah uvízl na mrtvém bodě, z kterého se nemůže odrazit. Máš pocit, že je na čase udělat nějaký zásadní krok, kterým váš vztah posunete o kus dál. Sama ale nic nevyřešíš, promluv si o tom s partnerem a řešte vaše problémy společně.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Měla by ses zamyslet nad svými zlozvyky. Zkus je omezit, nebo s nimi nejlépe úplně přestat, zvlášť když se jedná o ty, které ničí zdraví. Z počátku to určitě nebude lehké, tak se do toho pusť s kamarádkou nebo někým z rodiny, ať se můžete vzájemně podporovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Většinou se nevyplácí motat dohromady práci a osobní život. V práci po tobě bude házet očkem kolega, a i když ti to bude lichotit, nedělalo by dobrotu, kdyby to pokračovalo a přerostlo v něco víc. Tak dej kolegovi najevo, že by to nebyl dobrý nápad, a že nemáš zájem.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou máš v hlavě takový zmatek, že většinou vůbec nevíš, jak se rozhodnout, co dělat nebo kterým směrem se dát. Netušíš, co s tím a to ti komplikuje i každodenní život. Bylo toho na tebe poslední dobou opravdu moc, tak si nechej pár dní jen pro sebe, konečně si pořádně odpočiň, urovnej si myšlenky a až pak se vrať do normálního života.

Autor:
Publikováno: 19. 11. 2018 10:22 Nahlásit obsah
Loading...