Horoskop na 48. týden (26.11.-2.12. 2018)

Než ses nadála, dny uběhly jako voda a je tu zase nový týden! Přinese ti novou příležitost? Budeš prožívat jen samé radostné chvilky a chvilky plné lásky? Nebo tě čeká trápení a povinnosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Občas máš pocit, že veškerá romantika mezi tebou a tvým partnerem se dávno vypařila. Tento týden tě ale čeká překvapení, tvůj milý ti ukáže, že v něm ta romantická duše přece jen někde je. A o to kouzelnější to bude, když to udělá sám od sebe, naprosto přirozeně.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nedá se zrovna říct, že bys ses koupala v penězích, naopak se ti nějaká ta korunka víc, než hodí. A teď se ti dokonce naskytne jedinečná příležitost vydělat si nějaké navíc. Neváhej nad touhle šancí moc dlouho, nebo by tě mohl někdo předběhnout a ty ostrouháš.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas máš na sebe až příliš vysoké požadavky. Nedovolíš si jediný krok vedle, neustále se hlídáš a dost ti záleží na tom, co o tobě říkají ostatní. To může opravdu hodně vyčerpávat. Dopřej si aspoň jeden den volna a užij si pořádnou zábavu bez neustáleného ohlížení, jestli se třeba někdo nedívá.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

U vás v rodině už se projevuje vánoční šílenství. Pomalu začíná dohadování o maličkostech, všichni jsou nepříjemní a podráždění, do toho ještě musíš neustále uklízet. Do nikoho radši zbytečně nerýpej, dělej si svou práci, a kliď se jim radši z cesty, ať se vyhneš zbytečným konfliktům.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou nemáš z vašeho vztahu zrovna dobrý pocit. Nejsi si jistá, jestli je tohle opravdu to, po čem toužíš. Ani nevíš, zda jsou tvém představy podobné těm partnerovým. Nečekej na nějaké náznaky, sedněte si spolu a všechno proberte. Zjistěte, co oba od života chcete, jestli to lze vůbec skloubit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Vánoce už jsou za dveřmi a tebe se začíná zmocňovat panika. Vyrazit do obchodů sice není špatný nápad, ale nekupuj poplašeně hned vše, co uvidíš. První rozmysli, co za dárky chceš koupit a dobře si to rozmysli, ať tomu člověku uděláš opravdu radost a nekupuješ zbytečnosti.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Celkem často kolem tebe krouží nejeden nápadník. Nechává tě to naprosto klidnou, dokonce ti to lichotí. Necháváš je v nevědomosti a užíváš si jejich pozornosti. Dávej ale pozor, ať tě to nedostane do problémů. Tvoje mlčení si každý vykládá podle svého.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou jste s partnerem na sebe neměli moc času, a ani ta troška, co se našla, nebyla zrovna idylická. Partner si to ale uvědomuje, a teď se bude snažit vynahradit všechno, co se dá. Užívej si, že se snaží, ale podívej se do svědomí i sobě, taky jsi na něj nebyla v posledních týdnech nejmilejší.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner nemá zrovna šťastné období, v práci se mu to docela kupí a je z toho poměrně nervózní. Zbytečně ho nezatěžuj s věcmi, které zvládneš hravě sama. Buď mu hlavně psychickou oporou, ono to za chvilku přejde.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Vánoce se kvapem blíží a ty konečně začínáš cítit vánoční náladu. I když nebudeš mít zrovna ideální náladu, blížící Vánoce ti ji dokážou zlepšit. Tak se s chutí vrhni do výzdoby nebo prvního cukroví.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Venku už je čím dál větší zima, ale partner tě chce vytáhnout někam ven. Sice bys nejradši ležela doma v teple, ale nekaž mu tu radost. Nakonec na tu zimu úplně zapomeneš, a budeš si užívat společně strávený čas.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Počasí svádí spíš k ležení v posteli, ale ty bys ráda někam vyrazila. Budeš asi muset na kamarády trochu zatlačit, ale určitě nebudou litovat. Už začaly vánoční trhy, takže můžete vyrazit zahřát se na svařák.

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2018 11:53 Nahlásit obsah
Loading...