Horoskop na 48. týden (27. 11. - 3. 12. 2017)

Listopad uběhl jako voda a než jsi stačila mrknout, je tu první prosinec. Co ti přinese? Budeš pohlcená předvánoční atmosférou, nebo naprosto otrávená tím šíleným shonem?

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Dej si před začátkem prosince oraz. Vyvaruj se veškerému stresu a vyraz na pedikúru, masáž nebo kosmetiku. Nechej se hýčkat a sbírej síly na předvánoční shon. Budou se ti hodit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Konec měsíce bude pro tebe pekelně náročný. V práci se to na tebe bude sypat ze všech stran, že nebudeš vědět, kam dřív. Nestyď se požádat o pomoc. Kolegové na tom budou o poznání lépe a rádi ti pomohou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Po profesní stránce toho máš akorát tak dost. Honíš se jako šílená, nikdo ti nevychází vstříc a na výplatní pásce se to stejně neprojeví. Naštěstí ti to všechno vynahradí doma. Taková rodinná idylka u vás dlouho nepanovala.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou jsi naprosto bez nálady, ale neboj, tento týden ti ji miláček vylepší. Tím, jak se dřív stmívá, se v něm probouzí romantická nálada. Nejspíš plánuje něco jen pro vás dva ve svitu svíček. Máš se na co těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Jsi zrovna na vrcholu kreativity. V práci jen sršíš nápady na nové projekty. Kolegům možná maličko lezeš na nervy, ale nadřízení jsou z tebe naprosto unešení. Jen tak dál a odměna tě nemine.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Pomalu se začínáš rozhlížet po vánočních dárcích. I když tě předvánoční nálada úplně pohltí, snaž se o tom nemluvit všude, kudy chodíš. Pro některé lidi, kteří dárky nakupují den před Štědrým dnem, to může být dost otravné.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Dlouho ses uskromňovala a teď máš potřebu si něčím udělat radost. Jdi do toho, zasloužíš si to. Ale buď opatrná, aby ses nerozšoupla víc, než si můžeš dovolit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S prosincem se blíží i konec roku a to je čas bilancování. Zamysli se nad tím, co jsi chtěla tento rok dokázat. Jestli je něco, co jsi chtěla letos zvládnout a je reálná šance, že by se to ti mohlo do konce roku podařit, dej se hned do toho.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou ses soustředila hlavně na sebe a na miláčka jsi docela kašlala. Je na čase mu to vynahradit, a to pořádně. Buď kreativní a vymysli něco, co mu udělá opravdu radost. Uvidíš, že na to, jak jsi ho předtím zanedbávala, si ani nevzpomene.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Potkáš někoho z minulosti, s kterým jste se nerozešli úplně v dobrém. Hoď staré křivdy za hlavu! Nemusí z vás být zrovna nejlepší přátelé, ale není důvod, aby mezi vámi byla zlá krev.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Měla bys dát jasně najevo, zda jsi volná nebo zadaná. Někteří tví známí v tom nemají jasno a to může vyvolat nepříjemná nedorozumění. Mohla bys tak ztratit pár kamarádů.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou jsi bez energie a otrávená na nejvyšší míru. Blížící se svátky ti ale vlijí energii do žil. Neseď tedy doma a vyraz ven omrknout vánoční trhy a výzdobu v obchodech, rázem ti bude líp.

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2017 10:42 Nahlásit obsah