Horoskop na 49. týden (3.12.-9.12. 2018)

Sotva jsi se nadála a je tu zase pondělí. Na co se můžeš tenhle týden těšit? Bude stát za to? Koukni na svůj horoskop.

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Posledních pár týdnů byl opravdový blázinec. Teď už to ale vypadá, že se všechno vrátí zpět do starých kolejí. Budeš sice ráda, že máš ty povinnosti hotové, ale pro jistotu ještě všechno znovu zkontroluj. Ať nevyplavou na poslední chvíli nějaké resty.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Máš teď hromadu práce, která tě zaměstnává víc, než dost a na rodinu nemáš moc času. Ujasni si priority a zvlášť v tomto předvánočním čase někam vyrazte. Nejlépe někam mimo město a přeplněná nákupní centra.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Vánoční dárky se ti pomalu kupí ve skříni a ty můžeš začít s balením. Tento týden tě chytne vánoční nálada a už tě nejspíš nepustí. Takže budeš vesele pobíhat po bytě, zdobit všechny kouty, poslouchat koledy a péct cukroví.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš pocit, že šéf naprosto ignoruje tvé pracovní schopnosti. Zkus nezůstávat v té pracovní rutině, ale ukaž něco víc, ať si šéf všimne, co v tobě je. Třeba ho to zaujme natolik, že tě bude v lednu čekat velké pracovní překvapení.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Práce je poslední dobou dost psychicky náročná. Potřebovala by sis trochu vyčistit hlavu, nejlépe nějakou manuální činností. A teď před Vánoci je navíc ideální čas. Můžeš vytvořit nějakou vánoční dekoraci nebo kreativně zabalit dárky.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Jediné povyražení poslední dobou jsou vánoční trhy a nákupy dárků. Zoufale toužíš po nějakém povyražení. Mrkni na internet, jaké akce jsou v okolí a vyraz. Domluvte se s větší partou a užijte si super večer.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

S partnerem nemáte doma zrovna idylku, v jednom kuse na sebe štěkáte a panuje stálé dusno. Je čas dát si navzájem více prostoru. Domluv se s kamarádkou a vyraz za ní na pár dní. I několik dní může udělat divy, jak se vrátíš bude atmosféra mnohem příjemnější.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Bohužel tě tento týden čeká nemilé překvapení. V první chvíli tě to zaskočí a nebudeš vědět, jak dál. Hlavně ale nepodléhej panice, když zachováš chladnou hlavu, podaří se ti všechny problémy zažehnat. Tak hodně zdaru!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Dřív jsi se věnovala spoustě koníčkům, ale poslední dobou na ně nemáš tolik času. Zamysli se, jestli by se přece jen nějaký čas nenašel. Stačí si uvědomit kolik času strávíš na sociálních sítích nebo u televize. Určitě jednu dvě hodinky najdeš.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Bohužel tě čeká nepříjemná situace. Budeš stát před rozhodnutím, které pro tebe nebude zrovna radostné a nejspíš by mohlo dost ovlivnit tvůj život. Hlavně se v té těžké situaci netop sama, svěř se příteli, kamarádce nebo rodině. Jejich podpora ti hodně pomůže.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Blíží se vánoční prémie a šéf je pevně rozhodnut nedat nikomu nic zadarmo, takže váš všechny bude pečlivě sledovat a čekat i na tu sebemenší chybičku. Tak si dej pořádný pozor, jedno škobrtnutí a spousta snahy přijde vniveč.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Peníze sice hýbou světem, ale je potřeba si uvědomit, že nejsou všechno. Ty opravdu důležité věci se za peníze koupit většinou nedají. I když by sis ráda dopřávala luxusu, nenechej se vidinou peněz zlákat a chovej se vždy tak, jak ti velí svědomí.

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2018 10:00 Nahlásit obsah