Horoskop na 49. týden (4. 12. - 10. 12. 2017)

Vánoce se jsou už za dveřmi. Co tě kromě předvánočního shonu dál čeká? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nenechej se odradit prvotním neúspěchem. Snaž se to využít a celou situaci pak obrátit ve svůj prospěch. Jestli nepolevíš a půjdeš tvrdě do toho, nic tě nemůže zastavit a nakonec budeš slavit úspěch.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden ti dá pořádně zabrat, zpočátku se bude zdát, že to bude brnkačka, ale nakonec se docela zapotíš. I když to bude těžké, nakonec všechno zvládneš a o víkendu si užiješ zaslouženého volna.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Přestaň řešit, co si o tobě známí myslí. Když se budeš pořád jen stresovat a omezovat, aby si sousedka na tobě nesmlsla, tak si nic neužiješ. Nakonec stejně záleží jen na tom, co si o tobě myslí tví nejbližší.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Snažíš se být s každým za dobře, ke všem být milá a vstřícná. Bohužel takových lidí moc není. Tak dej pozor, občas počítáš, že jsou všichni jako ty, ale opak je pravdou. Buď opatrná, komu co svěřuješ.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvoje finanční situace není zrovna růžová. Hlavně nedělej zbrklá rozhodnutí, která by tě mohla dostat ještě do větších potíží. Zkus se trochu uskromnit, když vynecháš kafíčka po kavárnách, budeš mít hned něco navíc.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Po dlouhé době máš konečně vztah, ve kterém jsi bezpodmínečně šťastná. I když jsi v obrovské euforii, snaž se své city malinko krotit, mohla bys svého milého vyděsit. Nedělej ukvapená rozhodnutí, prostě to nechej plynout a užívej si to.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Vánoce se nebezpečně blíží a ty se pomalu ale jistě dostáváš do časového presu. Měla by ses konečně vrhnout do díla a začít něco zařizovat. Pokud nesnášíš plné obchody, vyřiď co nejvíc věcí přes internet.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj úsudek nebude tento týden zrovna nejlepší. Pokud to bude možné, snaž se vyhnout všem důležitým rozhodnutím. Přehoď to na příští týdne nebo nechej rozhodnout kolegu či partnera. Ty budeš ráda, když si zvládneš objednat v kavárně.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Po dlouhé době máte ve vztahu naprostý klid. Užívej si té pohody a nevytahuj zbytečně staré hádky, abys partnera popíchla. Důležitá rozhodnutí si nechej na jindy, jinak by vám to dlouho nevydrželo.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Euforická atmosféra kolem Vánoce tě doslova vytáčí, takže máš ještě mnohem horší náladu než obvykle. Na většinu věcí budeš reagovat negativně a někteří kolegové budou z práce s tebou pěkně otrávení. Snaž se aspoň chvilku nemračit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden bude ve znamení velkých změn. Pokud nejsi s něčím spokojená, je načase udělat radikální krok. A to se týče i zásadních rozhodnutí jako změna práce, partnera nebo velká investice.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci se dočkáš velké odměny. Všechno vyšlo tak, jak sis přála, aniž by ses nějak výrazně namáhala. Šéf na tebe bude pět ódy. Tak si užívej, jak tě někdo chválí a neznervózňuj se tím, že tě to nestálo obrovské úsilí.

Autor:
Publikováno: 4. 12. 2017 08:18 Nahlásit obsah