Horoskop na 49. týden (5. 12. - 11. 12. 2016)

Čas letí jako voda. Co ti přinese nový týden?

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pracovní stereotyp tě už pěkně nudí, neustále se rozhlížíš po něčem, čím své nudné dny oživit. Zajdi na nějaký seminář nebo se přihlas do nového kurzu, bude to pro tebe to pravé. Nikdy není na škodu se sem tam i trochu vzdělávat.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V rodině to bude následující týden jako na horské dráze. Děti budou vyžadovat víc pozornosti než obvykle a ani partner ti to nebude moc ulehčovat. Chvilkami bude atmosféra tak hustá, že by se dala krájet. Zanech si nadhled, nakonec se vše v dobré obrátí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvoje šťastná chvíle v práci právě přichází. Nápady jenom hýříš, práce ti jde o ruky jako nikdy a svým nadšením nakazíš všechny okolo. Nejeden kolega si k tobě přijde pro radu, možná i před šéfem se blýskneš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Co se týče financí, máš hlavu v oblacích a často nemyslíš na později. Měla by ses konečně postavit nohama na pevnou zem. Uvědom si, že ne vždy budeš mít někoho, kdo ti na konci měsíce finančně vypomůže.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvoje fantazie je opravdu divoká. Měla bys jí dát trochu volnosti projevit se. A je už na tobě, jestli se dáš do nějakého uměleckého díla, začneš psát knihu nebo se vyřádíš u šicího stroje. Výsledek bude stát za to.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

I když nikoho nehledáš a jsi se svým single životem spokojená, láska se objeví v tu nejneočekávanější dobu. Měj proto oči otevřené, nebo ani nepoznáš, že máš svého pana Dokonalého přímo před sebou.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Ty a tvůj milý prožíváte nádherné období, jako byste chytli novou mízu. Jste naladěni na stejnou vlnu a naprosto se doplňujete. Jste zkrátka ideální pár a velkou motivací do budoucna pro vaše známé.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Život je krásný, když je člověk zamilovaný, ale nezapomínej na své povinnosti. I když máš hlavu plnou svého miláčka, máš i ostatní povinnosti, tak se do nich pusť, ať tě nečekají zbytečné nepříjemnosti.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Energie ti teď určitě chybět nebude, stihneš tolik věcí, co jsi nestihla skoro za celý rok. Ne každý v tvém okolí bude tvoji produktivitu chápat, některým dokonce svým nasazením polezeš na nervy. Ty si z toho ale nic nedělej, všechna ta odvedená práce ti bude odměnou.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Dlouhé vysvětlování nebo malá lež? Zdá se, že tuhle otázku řešíš poměrně často. I když taková malá lež může člověku usnadnit život, dávej pozor, aby ses do toho nakonec nezamotala. Jakmile se to provalí, těžko se ti bude získávat něčí důvěra.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska kvete v každém věku a v každé situaci. Nezatěžuj se tím, co si o tobě myslí ostatní. Máš právo být šťastná a stavět své štěstí na odiv světu. Předsudky ať si nechá pro sebe.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Zmocňuje se tě vánoční šílenství, od rána leštíš okna, pečeš cukroví a ani na chvíli se nezastavíš. Asi zapomínáš, že Vánoce jsou svátky klidu a míru. Tak se zastav a chvilku si oddechni. Sedni si ke krbu se svou oblíbenou knihou nebo vyraz do lázní a nech se hýčkat.

Autor:
Publikováno: 5. 12. 2016 08:01 Nahlásit obsah