Horoskop na 50. týden (10.12.-16.12. 2018)

Vánoce se kvapem blíží a než se nadějeme, bude tu Štědrý den! Jak si užiješ tento týden v předvánočním čase? Budeš zběsile dohánět, co se dá, nebo si budeš užívat vánoční pohodu? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nečekej na novoroční předsevzetí, aby ses odhodlala k nějaké změně. Pokud ti něco nevyhovuje a chceš dělat něco jinak, tak to změň hned a nečekej na nový rok. Seber odvahu a vzhůru do toho!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvoje emoce jsou jako na horské dráze. V jedné chvíli záříš jako sluníčko a obratem je z tebe naštvaný bručoun. Snaž se trochu ovládat a nenechat se hned strhnout jakoukoli situací. Udržuj si raději nadhled a neber si všechno tak osobně.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Před Vánocemi máš nějakou tesklivou náladu a je ti líto, že jsi sama. A začínáš pak přemýšlet nad bývalými partnery. Nedovol, aby pocit samoty zvítězil nad srdcem i zdravým rozumem.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou ti dělá pořádný problém dokopat se k práci. Když se ale konečně k něčemu odhodláš, tak to bude stát za to. Takže s chutí do toho, budeš až překvapená, jak ti to půjde od ruky.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Vánoce jsou především rodinné svátky, takže zběsilé létání po obchodech si nechej na jindy. Užij si hlavně čas s rodinou. Pečení cukroví nebo zdobení domu je ideální aktivita, kdy můžete společně trávit čas.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou máš čím dál častěji chuť sedět doma v teple a ne trajdat někde po venku. Nebuď tak pohodlná a občas vyraz někam s kamarády, nebo klidně i sama. Určitě tě čeká spousta krásných zážitků.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jsi absolutně připravená na Vánoce. Dárky už máš dávno vyřešené, byt voní cukrovím, většina práce už je taky hotová a ty si tak můžeš užívat vánoční pohody.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Ve své práci jsi skutečně dobrá a navíc tě taky neskutečně baví. To máš velké štěstí, ale nezapomínej, že práce není všechno. Občas je potřeba odsunout práci do pozadí a věnovat se rodině. A ve vánočním čase to platí dvojnásob.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou jsi upadla do stereotypu a nic zajímavého se ve tvém životě neděje. To se ale v nejbližší době změní, potkáš někoho, kdo ti tvůj život obrátí totálně naruby.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Celý týden budeš řešit vztahy, jak už svoje nebo ty cizí. S kamarádkou budete hodně řešit její vztah a tebe to donutí řešit ten svůj. Nenechej si vnutit, že nemůžeš být ve vztahu šťastná, když nejsou ani ostatní.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas vyloženě klameš svým vystupováním. Tváříš se jako tvďačka, takže většina lidí s tebou i dost tvrdě jedná. A tím, že v nitru duše jsi přece jen křehká dušička, tak tě to občas dost raní. Ukaž jednou za čas i tu jemnou stránku.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Pořád jsi v jednom kole, práce máš nad hlavu a o večírky taky není nouze. Je načase trochu zvolnit tempo, zklidnit se a pomalu se připravit na svátky. Užij si také večery se svými blízkými, hezky v klidu domova.

Autor:
Publikováno: 10. 12. 2018 10:00 Nahlásit obsah
Loading...