Horoskop na 50. týden (12. 12. - 18. 12. 2016)

Další týden před námi. Co nám asi přinese?

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Samá práce a žádná zábava, to není nic pro tebe. Sotva jedna akce skončí, už plánuješ druhou. Práce se ti ale kupí a času máš čím dál méně. Jednou za čas zábavu vynech a věnuj se i pracovním povinnostem nebo budeš mít potíže.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Dávej si pozor na pusu, v tvém okolí jsou lidé, kteří tě nemají příliš v lásce a využijí i tu nejmenší záminku, aby ti mohli znepříjemnit život. Proto si dvakrát rozmysli, co kde řekneš. I hloupý vtípek se může zvrtnout ve velkou nepříjemnost.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Vztah tebe a tvého miláčka už není to, co býval. Neprožíváte už sice to líbánkové období jako dřív, ale to co je mezi vámi, je opravdové a den ode dne silnější. Nezlob se na něj, že už není tak romantický jako dřív, změnili jste se oba. Pokud chceš něco měnit, začni u sebe.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci dřeš jako kůň a už ti leze na nervy, že zasloužená odměna je stále v nedohlednu. I když to vypadá, že si tvé píle nikdo nevšiml, opak je pravdou. Tvůj nadřízený sleduje každý tvůj krok a čeká, zda vytrváš. Tak mu ukaž, že si tu odměnu zasloužíš.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Máš jasně vytyčený cíl a přesně víš, jak se k němu dostat. Do cesty se ti ale bude stavět jedna překážka za druhou. Neboj se požádat o pomoc, víc hlav víc ví. Ve dvou půjde všechno hned líp.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Ošklivé počasí stále neustává a na tvé náladě se to výrazně podepsalo. Místo toho, abys byla nepříjemná na své blízké, zajdi na masáž nebo do lázní. Udělá ti to dobře a svět ti už nebude připadat tak šedivý.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jednu z tvých milovaných osob něco trápí, ale nemá odvahu se s tím komukoliv svěřit. Ale když ji trochu popostrčíš, tak ti to nakonec prozradí. Ale nepouštěj si nikde pusu na špacír, příště ti bude už jen těžko věřit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Ze všech těch povinností máš hlavu jako balón, ani doma nedokážeš vypnout a nemyslet na práci. S takovou se za chvíli zblázníš. Zkus se v okolí porozhlédnout po nějaké zajímavé činnosti. Zkus třeba box!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Každému se může občas stát, že vstane z postele špatnou nohou. Nevylévej si svou špatnou náladu, že se ti zrovna nedaří, na ostatních. Mohla bys tak ublížit někomu, koho máš ráda. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tajná láska má sice něco do sebe, ale neměla bys svého milého skrývat do nekonečna. Nestyď se přivést ho konečně představit svým blízkým. Mají právo vědět, kdo je příčinou toho, že záříš jako sluníčko.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Říká se, dvakrát měř, jednou řež. Mnohdy to není na škodu, když si člověk vše promyslí, než aby jednal bezhlavě. Ale ty nad vším přemýšlíš až příliš. Je načase být někdy také spontánní.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou jsi v jednom kole, ani na chvilku se nezastavíš a na své blízké zapomínáš. Tvému miláčkovi už opravdu chybíš, a tak se rozhodne jednat. Budeš opravdu překvapená, co pro tebe vymyslí. Na povinnosti zapomeneš raz dva.

Autor:
Publikováno: 12. 12. 2016 09:47 Nahlásit obsah