Horoskop na 51. týden (17.12.-23.12. 2018)

Co ti přinese nový týden? Budeš si užívat vánoční pohody, nebo na tebe na poslední chvíli dopadne předvánoční stres? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvojí největší neřestí je, že většinou moc nepřemýšlíš, než něco vypustíš z pusy. Zvlášť tento týden by sis na to ale měla dávat pozor, nikdy nevíš, jak tvoje nevhodné poznámky ten druhý vezme. Mohlo by ti to způsobit zbytečné problémy.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden budete mít v práci takovou předvánoční pohodičku, ale místo lelkování raději mrkni do šuplíku, jestli ti tam neleží nějaká odložená práce. Bez běžného stresu ti půjde práce mnohem lépe od ruky a navíc se nebudeš nudit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Partnerské vztahy ti teď zamotaly hlavu takovým způsobem, že nejsi schopná soustředit se na cokoliv jiného. Nepřemýšlej nad tím, co jsi udělala špatně, raději si promluv s tím druhým člověkem. A udělej to, co nejdřív nebo se z toho zblázníš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Společné chvíle s partnerem by se za posledních pár měsíců daly spočítat na prstech ruky. I když vás to k sobě pořád táhne, každý máte spoustu aktivit, které vás zaměstnávají. Vynahraďte si pro sebe nějaký určitý čas, který budete poctivě držet.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Všichni ve tvém okolí jsou chytří jak rádio a přesvědčení o tom, že stojíš o jejich cenné rady. I když víš, že to myslí dobře, už ti to pěkně leze na nervy. Zkus jim to nějak opatrně naznačit, a když nepomůže to, tak to řekni rovnou natvrdo. Jinak s tím nepřestanou.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Takové pracovní nasazení jsi už pěknou dobu neměla, že tě až mrzí, že teď budou svátky a ty budeš spíš lenošit než pracovat. Práce ale není všechno, tak ji hoď na pár dní za hlavu a užívej si chvíle s rodinou.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Vánoční odměny jsou taky a ty budeš víc než spokojená. Šéf byl na prémiích opravdu štědrý a ty a tvoje rodina si budete moci užívat opravdu krásné Vánoce. Nevyhoď to ale všechno za dárky a jídlo, nějaká rezerva na horší časy se vždy hodí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nejsi zrovna typ člověka, který by se rád pouštěl do konfliktů. Raději se přizpůsobíš a čekáš, až se ozve někdo jiný. Nenechej se omezovat! Pokud se ti něco nelíbí, tak se ozvi a aspoň tě ostatní nebudou mít za ustrašenou puťku.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Všechen ten shon ti dává pořádně zabrat. Hlavně se nenechej rozhodit drobným neúspěchem. Nezůstávej na to sama, máš vedle sebe někoho, kdo ti ochotně se vším pomůže. Tak se nehraj na hrdinku a přijmi pomocnou ruku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Vánoční čas je pro tebe nejkrásnější období v roce a taky to jde na tobě vidět. Celé dny oplýváš dobrou náladou a záříš doslova jako vánoční stromeček. A právě tenhle pozitivní přístup potřebují ti, kteří se hroutí pod předvánočním stresem, tak svou radost rozdávej dál.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Předvánoční čas je vždy plný setkání, která nejsou na denním pořádku. Potkáš spoustu lidí, které už jsi nějaký čas neviděla a budeš ohromně překvapena, jak daleko se za tu dobu posunuli. Navíc tě jejich úspěch namotivuje k tomu, abys taky šla za svými sny.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Hlavu máš plnou povinností, ale dělá ti problém soustředit se na to důležité. Místo toho se věnuješ nejrůznějším maličkostem, které by mohly klidně počkat. Tvůj mozek jede na plné obrátky, ale je to na něj zkrátka už příliš. Ty nejdůležitější věci dej na starost někomu jinému a užívej si radši vánoční pohodu.

Autor:
Publikováno: 17. 12. 2018 11:21 Nahlásit obsah
Loading...