Horoskop na 51. týden (19. 12. - 25. 12. 2016)

Co tě čeká a nemine v novém týdnu?

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Jakmile ucítíš vůni jehličí, všechen ten předvánoční stres jako zázrakem opadne. Rázem ti bude úplně jedno, že vanilkové rohlíčky jsou málo vanilkové a v bramborovém salátu je málo brambor. Hlavní je, že máš kolem sebe svou rodinu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Všechna ta dřina je konečně za tebou, teď se můžeš v klidu zachumlat pod deku, zapnout pohádky a uždibovat vánoční cukroví. Užívej si svátečního času a nad ničím se nestresuj, Vánoce pro tebe budou opravdu svátky klidu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Romantická procházka městem rozzářeným vánočními světýlky, to je jediné, po čem teď toužíš. Tvůj miláček, ale není naladěn na stejnou romantickou vlnu, takže od něj žádnou iniciativu nečekej. Budeš to muset vzít do vlastních rukou.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Práce ti jde poslední dobou pěkně od ruky, že se od ní nedokážeš odpoutat ani pod vánočním stromkem. Tvoji nejbližší, ale poznají, že tam nejsi myšlenkově s nimi. Hoď práci konečně za hlavu a užívej si rodinné chvíle. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

I když jsou Vánoce hlavně rodinné svátky, vyraz s kamarádkami na nějakou předvánoční párty. Vánoční večírek tě naladí na tu správnou notu, a kdo ví, třeba i na tebe bude pod jmelím někdo čekat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Všechno jídlo nakoupeno, dárky zabaleny, byt jako ze žurnálu. Tvoje rodina bude mít Vánoce jako z pohádky a to jen a jen tvojí zásluhou. Tvoje peněženka teď sice zeje prázdnotou, ale pod stromečkem se určitě najde něco i pro ni.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

U tebe doma panuje poměrně hustá atmosféra. Všichni jsou nervózní z přicházejících svátku a přebíhají od jednoho k druhému, aby se vše stihlo včas. Ze všech to ale opadne, jakmile se rozsvítí stromeček a na stole se objeví štědrovečerní večeře.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Zase jsi všechno nechala na poslední chvíli a teď pobíháš po obchodech mezi horou lidí, kteří to podcenili stejně jako ty. Příště si rozmysli, jestli máš tohle opravdu zapotřebí a neměla bys začít raději dřív.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Všechen ten předvánoční shon si vybral svou daň. Nejenom, že se necítíš vůbec dobře, ale i to vánoční nadšení, kterým jsi oplývala celý prosinec, je už dávno to tam. Zalez si do postele s teplým čajem a pusť si nějaký klasický vánoční film, tvoje nálada se vrátí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Sváteční veselí tě naprosto pohltilo, koledy u vás doba hrají celý den a ty máš o svém Štědrém večeru naprosto jasnou představu. Jenže si ve své euforii až neuvěřitelně zapomnětlivá, tak si raději všechno, co chceš stihnout, zapiš, ať jsou tvé Vánoce opravdu bezchybné.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nelam si hlavu s žádnými veledary, tvoji blízcí hlavně chtějí, abys svátky trávila s nimi a ne běháním po obchodech. Tvému miláčkovi stejně největší radost udělá romantika u rozzářeného vánočního stromku.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Vánoční večírek v práci bude pro tebe letos velkým překvapením. Dáš se do řeči s lidmi, které jsi dřív ani neregistrovala a zjistíš, že to byla velká chyba. Vytvoříš vazby s dalšími kolegy, které ti mohou být jen a jen k užitku.

Autor:
Publikováno: 19. 12. 2016 08:27 Nahlásit obsah
Loading...