Horoskop na 52. týden (24.12.-30.12. 2018)

Čas letí jako voda a než jsme se nadály, je tu Štědrý den! Jak si užiješ tento vánoční čas? Budeš si užívat vánoční pohodu, nebo to pro tebe bude jeden velký stres? Přečti si svůj horoskop.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Vánoční nálada, samé koledy a hromada jídla. Letos ti to opravdu leze krkem, nejradši bys vyrazila někam do tepla a ne mrznout a cpát se sladkým. Snaž si najít aspoň něco pěkného, ať neotravuješ Vánoce i ostatním svou špatnou náladou.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou si užíváš nové lásky a nejradši bys celé svátky strávila jen s ním. To bohužel nejde a tak se snažte toho společného času využít, co nejlépe. Nakonec to budou ty nejkrásnější svátky.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Na Vánoce se těšíš celý rok a konečně je to tady. Rodině sice někdy lezeš na nervy s tím, že koledy posloucháš už od října, ale na Vánoce se k tvému nadšení stejně všichni přidají.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Na vánoční radovánky zrovna nemáš náladu. Všechen ten shon předtím tě pořádně unavil, takže bys teď nejraději zalezla do postele a spala až do Silvestra. Nakonec ale tu vánoční náladu najdeš.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvůj vztah poslední dobou jen kvete a užíváte si společných chvil, co nejvíc to jde. Nezapomínej ale na rodinu, mohlo by jim to být líto, kdybys je odsunula kvůli příteli na druhou kolej. Tak si najdi nějakou chvilku i na ně.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Před Vánocemi jsi toho měla opravdu požehnaně a zastavila ses jen opravdu výjimečně. Tak si teď užij nějakou pohodu, všechno budeš mít tip top, tak si užij zaslouženou odměnu a pořádně si odpočiň.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Celé vánoční svátky si budeš užívat v okruhu nejbližších. Nebudeš mít chuť vyrazit někam ven nebo dokonce do města. Radši si budeš užívat domácí pohody, pohádek a cukroví. Jednou za čas to není vůbec špatné.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Zapomeň na všechen stres a místo létání kolem plotny si užívej čas strávený s nejbližšími. Ať už budete jen koukat na televizi, pustíte se do společenských her anebo vyrazíte ven, hlavně si to užijte.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Vánoční čas se u tebe ponese hlavně ve znamení lenošení. Jen tak něco tě od pohádek a vánočního cukroví nedostane. Ale válet se celý týden a cpát se od rána do večera není zrovna nejlepší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Letošní Vánoce si nebudeš užívat v tom tradičním duchu se svou nejbližší rodinou. Poprvé budeš svátky trávit s přítelem a budeš muset většinu tradic trochu poupravit. Neměla bys ale dělat vše podle sebe, udělej kompromis a zařaď i zvyky svého přítele.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Neměla by ses držet zajetých zvyků jen proto, že to jsou tradice. Pokud se ti něco nelíbí, vykašli se na zvyky a udělej si to podle sebe. Budeš tak mnohem spokojenější a bude s tebou i větší zábava.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Vánoční stres s tebou pořádně zamává. Jednu chvíli záříš jako sluníčko a za chvilku bys nejradši někomu utrhla hlavu. Snaž se trochu ovládat, nepříjemná nálada dokáže pěkně znepříjemnit rodinné setkání, kterých je kolem Vánoc požehnaně.

Autor:
Publikováno: 25. 12. 2018 09:49 Nahlásit obsah
Loading...