Horoskop na 52. týden (26. 12. - 1. 1. 2017)

Poslední týden tohoto roku je tady. Jak zakončíš rok 2016?

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Klid o svátcích ti udělal jen a jen dobře, jsi teď odpočatá, plná elánu a připravená se vrhnout zase do práce. Pár dní nerušeného lenošení bylo sice úžasných, ale není to nic pro tebe. Už se zase netrpělivě rozhlížíš po nějaké pořádné aktivitě.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

I když sis myslela, jak si o Vánocích odpočineš, jsi stále v jednom kole. Jakmile jsi skončila s přípravami Štědrého dne, vyrojili se u vás všichni příbuzní dychtící po rodinné idyle. Vypadá to, že si odpočineš až po Novém roce.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

I přes nějaké neshody, které jsi v poslední době se svým miláčkem měla, byly pro vás svátky hotové líbánky. Zdá se, že všechny krize jsou zažehnány. Užívej si to a nehrabej se ve starých křivdách, tím to jen pokazíš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Veškerá tvá snaha nakonec nepřišla vniveč a všechno, co sis přála, se ti splnilo. Tvoje rodina měla opravdu pohádkové Vánoce, za které vděčí především tobě. Tak už si konečně najdi chvilku pro sebe a relaxuj. Zasloužíš si to!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Rodinná idylka na pár dní má něco do sebe, ale ne na dlouho - aspoň ne pro tebe. Sedět celé dny před televizí a cpát se cukrovím tě velmi brzo omrzí. Vyraz do města obhlédnout povánoční slevy a pročistit si hlavu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Vánoce jsou období, kde je všude kolem spousta jídla a ty se nemůžeš udržet a uždibuješ jedno cukroví za druhým. Měla by ses ale krotit, jakmile přijde nový rok, budeš nad svou postavou plakat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Doma sedět tě nebaví, ale přeplněné město taky není nic pro tebe. Vytáhni svého miláčka na procházku do lesa, pohyb na čerstvém vzduchu ti po polehávání u stromečku udělá jen dobře a tvůj milý bude mile překvapen, že jsi tak akční.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

I když máš pocit, že tenhle rok uběhl jako voda a ty musíš dohnat vše, co jsi dosud nestihla, nepřeháněj to. Strávit nějaký čas se svými blízkými pro tebe bude mnohem výhodnější, než zběsilé dohánění restů, které mohou počkat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Vánoční svátky jsou hlavně o rodině, ale nezapomínej proto na své nejbližší kamarádky. Ne každý prožil tak krásný Štědrý večer jako ty. Buď jim oporou, když na tom nejsou zrovna nejlíp. Budeš z toho, že jsi pomohla, mít sama dobrý pocit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Vztah s tvým milým se jakoby zasekl, žijete ve stereotypu. Ty se snažíš něčím váš vztah oživit, ale tvůj miláček by chtěl přijít s něčím větším. Budeš překvapená, k jak velkému kroku se odhodlá.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Po pár dnech lenošení jsi plná energie a máš plnou hlavu nápadů. Byla by velká škoda tvůj potenciál nevyužít. Co třeba naplánovat úžasnou silvestrovskou oslavu pro tvé nejbližší kamarády?

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Jako vždycky na konci roku přemýšlíš, co tě uplynulý rok potkalo. Jsi na sebe až moc tvrdá. 365 dní je dlouhá doba, nemůže být každý den úplně perfektní. To, co pokládáš za své selhání, jsou bezvýznamné maličkosti.

Autor:
Publikováno: 27. 12. 2016 10:54 Nahlásit obsah