Horoskop na 7. týden (12. 2. - 18. 2. 2018)

Jak prožiješ tento týden? Připraví ti miláček k Valentýnu překvapení, nebo bude dělat jakoby nic? Bude se ti dařit v práci nebo si na tobě bude šéf vylévat zlost? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Je načase udělat něco pro své tělo! Veškerý čas strávený u televize nebo počítače ti nijak neprospěje. Vyraz ven a trošku se hýbej! Je už na tobě, jestli zamíříš do fitka, na svižnou procházku nebo budeš cvičit u televize. Hlavně své tělo nenechej zahálet!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Rodinná atmosféra není zrovna ideální. I klidné odpoledne se může během chvilku zvrtnout ve velké drama a ty pak odcházíš úplně vyždímaná. Zamysli se, co by šlo změnit, nebo se z toho blázníš.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Valentýnská srdíčka, všude kolem růže a červená s růžovou - pro nezadaného člověka docela depresivní prostředí. Přestaň se trápit tím, že jsi zrovna sama. Vyraz mezi lidi a bav se. Nesnaž se ale na poslední chvíli najít někoho k trávení Valentýna, prostě si jen užívej!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci funguješ jako švýcarské hodinky a nezůstane to bez povšimnutí. Vysloužíš si velkou pochvalu, která by se snad mohla projevit i na výplatní pásce.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Přátelé tě zaskočí dotazy na tvého přítele a naznačí ti, že ho docela zanedbáváš. Zamysli se, jestli na tom opravdu něco není. Nejlepší bude, když si o tom v klidu promluvíš přímo s přítelem.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Budeš muset řešit složité organizační záležitosti. Vezme ti to sice hodně sil, hlavně psychických, ale nakonec to zorganizuješ skvěle. Věř svému úsudku a nenechej si do toho od všech kecat, každému se zkrátka zavděčit nemůžeš.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Přestaň nad vším tak moc přemýšlet! Každou maličkost si tisíckrát rozmyslíš, představuješ si katastrofické scénáře a mnohdy se proto ani k žádné akci neodhodláš. Udělej občas něco naprosto spontánně!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S přítelem spolu nejste dlouho a zatím jste si nestihli ujasnit, co s Valentýnem. Pokud si nejsi jistá, jestli něco chystá nebo ne, radši si něco připrav do zálohy, ať pak nejsi překvapená a vyhneš se trapasu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou to mezi tebou a partnerem dost skřípalo. Ale blýská se na lepší časy, přítel si uvědomí, jak moc pro něj znamenáš a bude se opravdu snažit. Zbytek už bude na tobě!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou máš málo času, a ať se snažíš, jak chceš, nemůžeš najít vhodný termín na setkání s kamarádkou, kterou už jsi neviděla věčnost. V první řadě si ujasni priority! Určitě najdeš v diáři něco, co není tak důležité a čím dřív, tím líp. Nestačí ti do toho nic vlézt.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Americkým trendům sice nefandíš, ale proč si s přítelem neudělat hezký večer. A když víš, jak na to, proč z toho nevytěžit i něco pro sebe. Třeba nové luxusní prádélko, které udělá radost oběma.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Plesová sezóna je pro tebe to pravé! Příležitost se pěkně obléknout, nalíčit a protancovat celou noc, to je přesně pro tebe. Úplně to z tebe sálá a o to víc ti to sluší. Nejeden si toho všimne, tak se neboj využít situace!

Autor:
Publikováno: 12. 2. 2018 09:38 Nahlásit obsah
Loading...