Jak poslat chlapa do kolen? Postačí znát jeho datum narození a je jen váš!

Jak poslat chlapa do kolen? Postačí znát jeho datum narození a je jen váš!

Nejen lidová moudrost, ale i hvězdy radí zkusit to přes jeho mlsný jazyk, protože láska, jak známo, prochází žaludkem. Poradíme vám, jak na to, abyste právě tomu svému naservírovala na talíř to, co mu nejvíce prospěje.

Co uvařit, je-li váš partner…

BERAN

Neměl by to být velký problém, i když Berani mívají pěkně tvrdou hlavu. Nad stolem skrývajícím nesčetná překvapení zjihne očekáváním i ten nejzatvrzelejší Beran. Jako beránek se rozzáří nad minutkovými pokrmy jako jsou žebírka, biftek nebo řízky s bohatou oblohou. Chcete-li ho ukolébat a mít klid, podávejte moučník. V opačném případě vytáhněte láhev kvalitního vína.

BÝK

Má rád klid, pohodlí a pěkné prostředí. Jídlo přímo miluje a dá se vychovat k přímé závislosti, proto by mnohý Býk neopustil partnerku už jen kvůli oblíbenému jídelníčku. Říká se, že Býci zbožňují syrovou stravu, takže ani tatarákem nic nepokazíte, ovšem poctivý hovězí guláš nebo vepřo knedlo zelo v nich dokáže také rozproudit energii. Chcete-li probudit v Býkovi ten pravý žár, podávejte červené víno v červeném župánku či sexy prádle téže barvy.

BLÍŽENEC

Zajímají ho jakékoli pokusy, takže tradičními pokrmy u něj slávu nedobudete. Chcete-li v něm probudit zvědavost, vyndejte co nejvíce nádobí, rozehrajte melodii vařeček a naběraček. Zkusila jste už kombinovat maso s ovocem? Co třeba telecí medailonky na meruňkách? Blíženci však v kritických okamžicích nepodávejte ryby s kostmi nebo špagety, které mu zabrání ve výřečnosti, kdyby se vám konečně chystal s něčím svěřit.

RAK

Rak je ovládán Měsícem, jehož dominantou je žena. Odtud tedy pramení jeho hluboká citlivost, vnímavost a pozor, také zranitelnost! Proto se před vámi mnohdy ukrývá za tvrdou skořápkou své ulity. Jak ho z ní dostat ven? Je prostě zvědavý a v kuchyni bývá i šikovný. Zkuste ho proto zapojit do „pracovního procesu“! Dobře mu dělají domácí jídla a na pravé domácí nudli se nechá doslova utáhnout.

LEV

Pán tvorstva. Ve vašem případě mu zkuste ponechat i iluzi, že je pánem vašeho vztahu. Investujete-li do společného stolování trochu divadelní invence, pochutná si i na sekané s bramborovou kaší. Požádejte ho, aby sám připravil oblohu, třeba rozkrájel rajčata. Rozplývejte se nad jeho šikovností a vkusem, zajistí vám to otevřenou cestu k vyřečení jakéhokoli přání.

strana 1 / 3
Publikováno: 23. 4. 2013 00:00 Nahlásit obsah
Loading...