Jaké povahové rysy má žena Vodnář?

Jaké povahové rysy má žena Vodnář?

21. 1. – 19. 2. Znamení vzdušné, vládce – Uran. Vodnářky jsou pro běžné smrtelníky jako labyrint. Ale jakmile se v něm jednou naučíte chodit, máte téměř vyhráno. Vodnářky jsou nesmírně inteligentní, složité osobnosti, které nesnáší, když je někdo omezuje a naopak vítají, když někdo ocení jejich inovátorské a nevšední nápady. Rády se pro něco nadchnou a tvrdohlavě jdou za svým vysněným cílem. Milují společnost, jsou oblíbené a mají spoustu přátel. Jen malou hrstku z nich si však pouštějí k tělu. Jsou energické, nepředvídatelné, tajemné a rády ve všem experimentují, sex nevyjímaje. Nikdy jim však neodpírejte jejich svobodu a volnost!

Tělo + vzhled: Vodnářky jsou jedny z nejkrásnějších žen zvěrokruhu. Často mívají velmi pěknou a štíhlou postavu s širšími rameny. Jejich tvář je podlouhlá nebo i okrouhlá, s výraznou, ale ne příliš ostrou bradou. Pyšní se ušlechtilým, vznešeným profilem. Jejich pokožka bývá bledá a posetá pihami nebo naopak olivová, sluncem ošlehaná. Jejich oči jsou vždy nádherné – čsto modré, šedé nebo ledově hnědé. Vlasy mají většinou světlé nebo chladně čokoládové a jemné, ale rády s nimi experimentují (jako ostatně se vším).

Sex + sexualita: Po sexuální stránce jsou ženy vodnářky jeden velký experiment. V lásce bývají ještě více nevypočitatelné než v ostatních stránkách života. Jdou si pevně za svým cílem a to třeba i přes mrtvoly. Klidně se stanou tajnými milenkami, zamilují se do muže o hodně let staršího nebo třeba do ženy. Obecně platí, že vodnářky mají rády muže a muži mají rádi je.

Předehra je pro ně stejně důležitá, jako samotný akt a v milování jsou velmi nenasytné. Pokud získáte vodnářku ve správný čas na správném místě, je svolná téměř k čemukoliv. Patří k milenkám, které rády vymýšlejí nové polohy, hledají ještě větší vzrušení a požitky. Zajímají se hodně o své partnery a často uskutečňují velmi rafinované věci ke zvýšení jejich rozkoše.

Co vzrušuje ženu ve vodnáři – urostlí muži, škrábání na zádech, masáže nohou, delší vlasy, letmé polibky, sex ve vodě, svaly, neobvyklé vůně a chutě, sexuální hry, originální překvapení

Zdraví: Vodnáři mívají dobré zdraví, ale mnohdy se chovají jako hypochondři. Problémy mohou nastat v jejich psychice, jsou náchylní k depresím a fobiím. Nejčastější nemoci vodnářů jsou spjaty s oběhovým systémem. Jsou také náchylní ke zranění nohou. K udržení pevného zdraví potřebují čerstvý vzduch, dostatek spánku a pohybu.

Sympatická znamení – Váhy, Blíženci, Býk, Ryby

Neutrální znamení – Lev, Štír, Střelec, Vodnář, Rak

Pozor na – Býk, Panna, Kozoroh

Silné stránky: nekonvenčnost, inteligence, tolerance

Slabé stránky: agresivita, nestálost, neupřímnost

Charakter: sangvinický

Autor:
Publikováno: 17. 8. 2012 16:06 Nahlásit obsah