Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?

Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?

Znamení zvěrokruhu může prozradit, jaký je náš vztah k módě, ale také nám napovědět, jak bychom se měli oblékat nebo co bychom mohli vyzkoušet. Ať už těmto záležitostem věříte, nebo ne, podívejte se, jestli na vás a vaše blízké módní horoskop a rady pro konkrétní znamení sedí.

Beran

Berani se často drží svého stylu a jsou v oblasti oblékání konzervativní. Příliš extravagantní nebývají, ale díky jejich tvořivosti, přímosti a ctižádostivosti se jim daří vhodně zvoleným oblečením zakrývat svůj věk. Aktuální módu nesledují, řídí se jen sami sebou. Pokud je však někdo pochválí, že jim to sluší, mají z toho velkou radost. Dávají přednost kvalitě před kvantitou. Vzhledem k tomu, že jsou ženy narozené ve znamení Berana ovlivňovány mužským principem, obvykle jim sluší více kalhoty jednoduchého střihu než sukně a kratší sestřih než dlouhé vlasy.

Rada: nebojte se barev a zkuste se trochu více odvázat, vaší barvou by měla být ohnivá červená. Vyzkoušejte také výraznější vzory a pro jednou vyměňte kalhoty za vypasovanou sukni.

Býk

Pokud jste Býk, pravděpodobně máte plnou skříň... Jenže plnou oblečení, které čeká na to, jestli náhodou nezhubnete, jestli se daný kousek náhodou zase někdy nevrátí do módy nebo jestli se třeba ještě nenajde nějaká příležitost, kam by se daná věc vůbec dala obléct. Přitom byste si na sebe rádi vzali něco kvalitního, jednoduchého, ale přitom nadčasového a působivého. Ženy ve znamení Býka se rády věnují šití, pletení a háčkování, takže nosí i kousky, které si vytvoří samy, a ty tak doplňují zakoupené oblečení. Z barev převažuje černá, šedá a bílá, případně tóny hnědé a béžové.

Rada: proveďte inventuru své skříně, nepotřebné oděvy vyhoďte a pořiďte si něco, co budete opravdu rádi nosit. Vyzkoušejte i pestřejší barvy, slušet by vám také měla tmavě zelená, která perfektně doplní vaše oblíbené méně výrazné barvy.

strana 1 / 6
Autor:
Publikováno: 24. 5. 2018 18:04 Nahlásit obsah