Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?

Blíženci

Blíženci jsou obecně sebejistí, totéž platí i v oblasti módy – vždy přesně věcí, co chtějí. Vzhledem k tomu, že jsou obecně zvídaví a mají rádi změnu, zkoušejí nové věci i v oblasti oblékání. Pokud by se přece jen stalo, že by při výběru šlápli vedle, nepřiznali by to a stejně by ve věci působili přesvědčivě. Jejich skříně praskají ve švech, protože stále nakupují nové a nové oblečení, nejčastěji v nich najdeme modrou barvu.

Rada: vyzkoušejte metalické barvy a nějaký kousek oblečení z kůže. 

Rak

Raci, a zejména Račice jsou elegance sama. Libují se v krajkách, voláncích, jemných látkách, hedvábí a šifónu, z barev nejčastěji volí ty pastelové. I v obyčejném oblečení dokážou přitáhnout pozornost. Jsou nadčasové. Přes všechnu eleganci potřebují pohodlí a lehkost.

Rada: zkuste pro jednou vyzkoušet i něco sportovnějšího a uvidíte, jestli vás vaše okolí vůbec pozná. Pokud však zůstáváte u své romantické elegance, pořiďte si nějaké vintage šperky, které jsou teď velice oblíbené a k vašemu stylu oblečení se budou hodit. Můžete také vyzkoušet kombinovat vaše oblíbené pastelové barvy se stříbrnou.

 

strana 2 / 6
Autor:
Publikováno: 24. 5. 2018 18:04 Nahlásit obsah