K jakému znamení se nejvíc hodí Panna a kdo se od ní má naopak držet dál?

K jakému znamení se nejvíc hodí Panna a kdo se od ní má naopak držet dál?

Ženy narozené ve znamení Panny, jste přirozeně krásné, vnímavé a jemnocitné. Máte svoje názory, za které se nestydíte, a klidně je řeknete všem do očí. Svým dojmem často matete a vystupujete jako chladná a kontrolou posedlá bytost. Ale jakmile vás někdo pozná blíž, zjistí, že svoje city jenom skrýváte hluboko pod povrchem.

Jste velice cílevědomá a pracovitá. Občas s vámi není lehké vycházet, protože jste hodně kritická vůči druhým, ale svoje vlastní chyby jakoby přecházíte. Když se vám někdo líbí, nedáváte mu to moc najevo, to on musí být ten aktivní v páru. K polibku se dostanete až po určité době, ale když partnerovi stoprocentně důvěřujete, vložíte do líbání vše a jedná se doslova o erotický zážitek.

Panna a Beran – neutrální předpověď

I když vás Beran neskutečně přitahuje, máte na partnera velice odlišné nároky. Vy potřebujete někoho, kdo vás bude neustále obdivovat a chválit, Beran naopak  touží po někom divočejším. To vy, rezervovaná Panna, nemůžete splnit. Krátkodobý flirt bude fungovat, v delším vztahu budete mít problémy.

Panna a Býk – pozitivní předpověď

Spojuje vás touha po domově, dětech a pohodě. Býk je rozvážný, což se dobře spojuje s vaší praktičností, a bude vás mít upřímně rád, což vy potřebujete často slyšet a vidět. Jste oba hospodární, toužíte po penězích a společnými silami jich i dosáhnete. Býk je pro vás jednoduše vhodný partner. V ložnici bude fungovat souhra, i když váš milostný vztah nebude příliš vzrušující. Možným problémem bude vaše oboustranná tvrdohlavost, kdy ani jeden nejste schopni uznat svoji chybu. Po čase se ale vždy usmíříte.

 

Panna a Blíženec – negativní předpověď

Tohle bude poměrně chaotický vztah. Vy jste pořádkumilovná a Blíženec je chaotický. Budete mít neustále pocit, že vás váš partner podvádí. Je nevypočitatelný a rozmarný. V posteli vám to sice bude klapat, ale váš vztah bude neustále plný zvratů a nepokoje. Ale znám mnoho párů, kterým to právě díky neustálému vzrušení vyhovuje.

Panna a Rak – pozitivní předpověď

Oba prahnete po klidné domácnosti a rodinnému zázemí, což v partnerovi Rakovi naleznete. Umíte být náladové, ale dobrosrdečný Rak vás vašich nálad zbaví. Navíc Rak je velice citlivý, což vy uvítáte. Jste dobrým párem, tak se nenechte zastrašit hádkami všedního dne.

Panna a Lev – neutrální předpověď

Vy, jakožto neustálá kritička, máte tendence pořád Lva napomínat a komandovat. To se mu ale nebude líbit. Chce být obletovaný a obšťastňovaný a potřebuje slyšet, že je bezchybný. Lev nebude dobře snášet vaši potřebu po neustálém pořádku a vy zase nechápete jeho nafoukanost a marnivost. Také vás bude chtít v submisivním postavení, což se vám rozhodně líbit nebude.

 

Panna a Panna – neutrální předpověď

Jste si hodně podobní a právě proto se nedokážete vzájemně jeden druhému otevřít. Dokážete se bavit o podnikání, penězích a domácnosti, ale vaše city zůstanou jeden druhému uzavřeny. Váš vztah postrádá napětí, vášeň a intenzitu. Je hodně chladný a oba dva jste k sobě nesmírně kritičtí. Ale stanete se dobrými přáteli a v pozdějším věku budete mít svazek založený na vzájemné toleranci než na lásce.

 

Panna a Váhy – neutrální předpověď

Váhy vás hodně přitahují a není vyloučený krátký románek. Váhy jsou ale hodně povrchní a s vašimi city si zahrávají, což vás bude zraňovat. Často nevycházíte ani s penězi, protože Váhy jsou hodně marnotratné. Zkuste si ale vše vyříkat a dokázat si, co pro sebe znamenáte.

Panna a Štír – negativní předpověď

Štír vás určitě hned ze začátku bude fascinovat svým sex-appealem. Ale v posteli vám to moc klapat nebude. Štír je na vás příliš vášnivý, což se vám rozhodně nelíbí. Oba jste také hodně zaměření na sebe a po určité době zjistíte, že vy investujete do vztahu vše a váš partner vám tolik neoplácí.

Panna a Střelec – neutrální předpověď

Dobře si rozumíte jako kamarádi, ale v manželství to rozhodně mít lehké nebudete. Střelec je příliš flegmatický a netaktní a vy pro něj nepřístupná a nerozhodná. Občas vás dohání k šílenství, ale změnit ho nedokážete. Ve vztahu to bude hodně skřípat, ale když se budete snažit, možná to vyjde. Držím vám palce.

 

Panna a Kozoroh – pozitivní předpověď

Máte mnoho společného, oba dva toužíte po penězích, jste šetrní a jakoby chladní. Kozoroh hned od začátku zaujme dominantní postavení a vy budete udržovat pořádek a starat se o domácnost. Kozoroh je hodně samotářský, ale vy intuitivně vycítíte, když potřebuje samotu a dopřejete mu ji.  Vše bude hodně záviset na erotickém souladu v ložnici. Jestliže uzavřete manželství v pozdějším věku, tím lépe pro vás.

Panna a Vodnář – pozitivní předpověď

Vodnář je mnohostranně zaměřený a podnikavý a vyzařuje jistou dávkou energie, což vás rozhodně zaujme. Dokážete si navzájem naslouchat a budete skvělými kamarády i partnery. Sex nebude na prvním místě, ale to ani jednomu z vás nevadí. Neomezujte Vodnářovu svobodu a nebuďte tak kritická a máte oba vyhráno.

 

Panna a Ryby – negativní předpověď

Ani jede z vás není moc průbojný, takže se dlouho odhodláváte, aby jeden z vás udělal první krok. Jste hodně protikladná znamení. Vy jste disciplinovaná, přesná a občas odměřená, Ryba naopak citlivý, náladový a podrážděný. Vy budete Ryby opět hodně kritizovat, což nesou špatně, a ani v posteli vám to nebude příliš klapat. 

Autor:
Publikováno: 6. 2. 2013 13:44 Nahlásit obsah