Která pracovní profese nejvíce sedí k vašemu znamení?

Mnoho lidí věří, že datum našeho narození může významně ovlivňovat naši osobnost a také náš osud. Pokud ano, jakým směrem bychom se měli v kariéře vydat?

Blíženci se uplatní třeba jako advokáti Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pro berana je jeho práce nesmírně důležitá a vždy se snaží o to, aby se mu dařilo a aby vynikal. Jsou ambiciózní a samostatní, takže se nejlépe cítí v roli vůdců, kteří mohou své okolí řídit. Jsou odhodlaní a radují se z úspěchů. Nejlépe se uplatní jako samostatní podnikatelé nebo vedoucí manažeři.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Býk touží mít ve svém životě jistotu, kterou pro něj znamenají peníze. Nebojí se tak ani tvrdé práce, jsou nesmírně svědomití a vždy se snaží podat ten nejlepší výkon. Uplatnění mohou hledat ve školství a vzdělávání, v lékařství a bankovním sektoru.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Blíženci by se za žádnou cenu nevěnovali práci, která je nudí. Potřebují neustále získávat nové podněty a uplatňovat svůj intelekt. Jsou rádi vidět i slyšet, a proto mohou pracovat jako herci, spisovatelé, reportéři, advokáti a politici.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Raci jsou velmi citliví, jakmile jde však o práci, dokážou být skutečně vytrvalí a odolní. Na své práci si dávají záležet, a když už se do něčeho pustí, chtějí, aby to nějak vypadalo. Jsou skvělí jako ošetřovatelé, zahradníci i novináři.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Lvi v sobě mají spoustu energie, a proto hledají takovou práci, ve které využijí veškeré své schopnosti na maximum. Nic nedělají napůl a jsou velmi pracovití. Ve své práci potřebují uplatnit svůj talent a kreativitu a nejlépe se cítí, pokud mají v rozhodování volnou ruku. Uplatní se nejen jako herci, zpěváci, moderátoři, reportéři, ale také jako manažeři a politici.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Panny jsou rády, pokud v jejich životě i zaměstnání panuje řád. Vše, co dělají, dělají pořádně. Vše se snaží dotáhnout do konce a rozhodně nepatří mezi lajdáky. Panny mohou pracovat jako učitelé, spisovatelé, psychologové, účetní, lékaři a zdravotní sestry.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Pro Váhy je v životě nejdůležitější harmonie. Proto chtějí, aby i v jejich práci šlo vše tak, jak má. Nemají rády úskoky a mají velmi silný smysl pro spravedlnost. Patří mezi vůdčí typy, přesto se však nejlépe cítí při práci v týmu. Mohou pracovat jako diplomaté, návrháři, skladatelé nebo i jako státní úředníci.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Štíři jsou velmi přemýšliví a schopní. Své práci se věnují na sto procent a chtějí, aby byla odvedena co nejlépe. Chtějí mít kolem sebe lidi, na které se mohou spolehnout a kterých si mohou vážit. Naopak i oni vyžadují, aby byli respektováni. Ideální kariéra štíra je jako manažer, policista, vědec, lékař nebo psycholog.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Střelci jsou ve své práci velmi nadšení a co víc, dokážou svými nápady a inspirací nadchnout i své okolí. Za svým cílem si jdou přímo a rozhodně si neberou servítky. Jsou dynamičtí, potřebují změnu a proto je pro ně nejvhodnější zaměstnání, při kterém můžou cestovat. Mohou tak pracovat jako podnikatelé, obchodníci, umělci a velvyslanci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Lidé, narození ve znamení kozoroha, jsou velmi ambiciózní a žádná překážka je při cestě za jejich cíli nezastaví. Dokáže čelit kritice a možná právě proto umí dotáhnout své plány do konce. Tito lidé se skvěle uplatní jako realitní makléři, zaměstnanci v bankovním sektoru, ale také jako lektoři a učitelé.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Vodnáři jsou skvělí v tom, že když se do něčeho pustí, dělají to s nadšením. Rádi na sobě pracují a poté se umí radovat z každého pokroku. Vodnáři by se měli věnovat především té práci, ve které se budou cítit svobodní a ve které budou moci uplatnit svůj talent a kreativitu. Mohou být herci, skladatelé, spisovatelé, ale také piloti či marketingoví specialisté.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ryby jsou tak trochu snílci a proto během své práce musí vědět, že to, co dělají, je správné. Jsou velmi ohleduplní a neváhají bez sebemenšího zaváhání vyrazit na pomoc ostatním. Mohou tak pracovat jako právníci, lékaři, veterináři nebo třeba sociální pracovníci.

Autor:
Publikováno: 27. 1. 2017 11:15 Nahlásit obsah