Láska podle indiánského horoskopu

Láska podle indiánského horoskopu

Život indiánů ovlivňovala víra v nadpřirozené síly a jejich kultura byla plná magie a moudrosti. Byli součástí přírody a vlastnosti zvířat přirovnávali k těm lidským. Nyní si můžete podle data narození vyčíst právě z indiánského horoskopu, jaká jste a co vás čeká v lásce.

SOKOL (21. 3.–19. 4.)

Vaše slabé a silné stránky: Spoléháte na to, co můžete vidět, slyšet a cítit. Dobře! Ale proč si neuděláte ve svém srdci také trochu místa pro romantiku a sny? Učte se naslouchat silám, které jsou ve vás. V lásce se spoléhejte především na intuici.

Partner snů: DATEL dokáže jako nikdo jiný otevřít vaše srdce a zavést vás až do země zázraků vášnivé i romantické lásky. Následujte ho a svůj strach hoďte přes palubu.

Šťastná barva: Zelená

BOBR (20. 4.–20. 5.)

Vaše slabé a silné stránky: Vytvořila jste si svůj vlastní svět a určila si principy, podle kterých také jednáte. Ale v lásce stačí někdy vteřina, okamžik nebo dotyk a všechno může být naruby. Nebojte se proto postavit se občas na zem. Nemůžete nic ztratit.

Partner snů: S VLKEM budete stoupat do sedmého nebe a poznáte jeho pestrý, dráždivý svět. Budete se navzájem bezvadně doplňovat.

Šťastná barva: Žlutá

 

JELEN (21. 5.–20. 6.)

Vaše slabé a silné stránky: Vyčkáváte, pozorujete a zkoušíte, jestli to s vámi váš partner myslí vážně. Láska ale není společenská hra, a když HO potkáte, zapomeňte na strach a nechejte promlouvat pouze hlas svého srdce. Jinak by mohlo být pozdě.

Partner snů: SOVA. Tento muž ve vás dokáže číst jako v otevřené knize. V jeho náručí se cítíte jistě a bezpečně. Po krátké době už proto ucítíte hluboko v srdci, že jste stvořeni jeden pro druhého!

Šťastná barva: Oranžová

DATEL (21. 6.–21. 7.)

Vaše slabé a silné stránky: Někdy sama nechápete, proč jste v jednom okamžiku veselá a pak najednou k smrti nešťastná… Uvolňující cvičení, jako je jóga a meditace, přinesou vaší duši zase rovnováhu.

Partner snů: HAVRAN vás bude ochraňovat před vším zlým a dokáže rozptýlit vaše tajné strachy. Důvěřujte mu, bude vám s ním dobře a nikdy vás nezradí.

Šťastná barva: Růžová

LOSOS (22. 7.–21. 8.)

Vaše slabé a silné stránky: Umíte být velice okouzlující, ale díky své pýše si často sama ztěžujete situaci. Nemůžete být vždy středem pozornosti a to dokonce ani u muže, který vás ze srdce miluje. Ale to snad víte sama.

Partner snů: HUSA. Je jistotou v příboji a až zase ztratíte nervy, zchladí vás a udrží v klidu. Má božskou trpělivost!

Šťastná barva: Malinově červená

MEDVĚD (22. 8.–21. 9.)

Vaše slabé a silné stránky: Jste velice upřímná, ale umíte být také nemilosrdně kritická! Až se budete zase rozčilovat na svého partnera, zeptejte se sama sebe, zda je důležitější vaše láska k němu nebo spíš váš sklon ho vychovávat?

Partner snů: HAD je pro vás ten pravý. Můžete se spolehnout, že bude mít pochopení pro vaše bláznivé nápady a zároveň vám bude trpělivým posluchačem.

Šťastná barva: Béžová

HAVRAN (22. 9.–22. 10.)

Vaše slabé a silné stránky: Pořád hledáte ideální lásku. Ženete se za ní jako posedlá a nemyslíte na nic jiného. Protože při tom však nekoukáte nalevo ani napravo, často si také natlučete nos. Na chvíli se zastavte a zamyslete se, zda hledáte opravdový vztah, nebo prostě jen perfektního kluka?

Partner snů: Dobromyslná a spolehlivá VYDRA vám dokáže, že bezpečí a dobrodružství se nevylučují. Přitahuje vás také společný zájem o tajemno.

Šťastná barva: Hnědá

HAD (23. 10.–22. 11.)

Vaše slabé a silné stránky: Máte tolik ctitelů, že skoro nevíte, pro kterého se rozhodnout. Není divu, že se vám zdá, že vás občas obklopuje nějaké tajemství. Užíváte si obdiv a na tom samozřejmě není nic špatného, jen nezapomeňte, že pokud budete lásku brát na lehkou váhu, vymstí se vám to.

Partner snů: BOBR má přesně tu správnou směs sebevědomí, humoru a sex-appealu, aby rozpálil vaše srdce. Společně budete šťastní.

Šťastná barva: Fialová

SOVA (23. 11.–21. 12.)

Vaše slabé a silné stránky: Jste romantička, ale zároveň máte bojovnou náturu. Věříte v sílu lásky, která je všemocná. Je tu ale nebezpečí, že budete svého partnera držet trochu silněji na uzdě a nedopřejete mu svobodu, kterou tolik potřebuje… To by mohl být problém, který skončí slzami.

Partner snů: LOSOS se zdá na první pohled možná povrchní a vrtkavý. Podívejte se ovšem do jeho srdce a uvidíte, že je ze zlata a bije jen pro vás. Když se chopíte iniciativy, štěstí přijde.

Šťastná barva: Zlatá

HUSA (22. 12.–19. 1.)

Vaše slabé a silné stránky: Nosíte svoji hezkou hlavu nahoru a ukazujete raději uhlazenou, pěknou fasádu než svůj skutečný pocit. Nezřídka býváte pyšná, jenomže jak vás má ON potom poznat a milovat, když stále obelháváte své okolí?

Partner snů: Romantický MEDVĚD stejně jako vy hledá tu pravou velkou lásku, která se neptá a neváhá, nýbrž vás udrží oba pohromadě navždy.

Šťastná barva: Bílá

VYDRA (20. 1.–18. 2.)

Vaše slabé a silné stránky: Jste spontánní, temperamentní a kreativní. V lásce nejste příliš spolehlivá, nevydržíte být dlouho v jednom vztahu. Dejte proto lásce šanci, vždyť partnerství potřebuje čas. Buďte trpělivá a uvidíte, že potom budete šťastná přesně jako ve svých snech.

Partner snů: SOKOL. Je vášnivý, svůdný a pozná intuitivně, kdy či jestli vás musí krotit. Umí vás umírnit tak, že vám to nebude ani trochu vadit.

Šťastná barva: Stříbrná

VLK (19. 2.–20. 3.)

Vaše slabé a silné stránky: Patříte k těm skvělým lidem, kteří jsou citliví, nadšení a srdeční. Lásku nemusíte hledat, protože k vám přijde sama. Dejte jenom pozor, abyste z čisté lásky nezapomněla na své zásady.

Partner snů: JELEN. Tento muž je váš ideální doplněk, protože důvěra a cit je pro vás důležitější než cokoli jiného na světě.

Šťastná barva: Šedá

Publikováno: 21. 1. 2013 01:36 Nahlásit obsah
Loading...