LEV - muž

LEV - muž

23. 7 - 23. 8. Znamení ohnivé, vládce – Slunce. Lev je majestátním a pyšným znamením zvěrokruhu a stejní jsou i muži ve Lvu narození. Dokáží být velkorysí a přátelští a zároveň jsou to vůdčí typy, které se ženou za úspěchem. Mají silnou důvěru v sebe sama, čímž na okolí působí velmi sebejistě a na opačné pohlaví přitažlivě. Důvěřiví jsou však nejen k době, ale i ke své partnerce a blízkým. Muži Lvi jsou skutečnými lvy salónů, rádi jsou ve středu všeho dění a milují lichotky. Mají rádi svobodu, které podle jejich mínění nejlépe dosáhnou majetkem, proto mohou občas působit materialisticky. Neurazte hrdost muže Lva, nebo si koledujete o pořádných pár škrábanců.

Tělo + vzhled: Muži narození v tomto znamení jsou velmi noblesní a šarmantní a zároveň zvířecky přitažliví. Mají štíhlou až atletickou postavu a chodí vznosně, až pyšně. Mnohdy se proto zdají být vyšší, než ve skutečnosti jsou. Oblékají se tak, aby k sobě přitáhli co nejvíce pozornosti, ale aby zároveň působili seriózně. Mladý Lev je hotový magnet na ženy sršící sex-appealem. Lvi bývají nejčastěji tmavovlasí, jejich hříva bývá bujná a nespoutaná, mnohdy mají kučeravé vlasy. Rádi nosí strniště nebo bradku. Jejich pohled je divoký a plný výzev.

Sex + sexualita: Lvi rádi ženy dobývají. Nemají rády ty, které jim hned podlehnou a padnou k nohám. V sexu jsou nespoutaní a na předehru si příliš nepotrpí. Nejraději jdou rovnou na věc a často velmi divoce a tvrdě. Hlasité výkřiky a vzdechy jeho milenky jsou pro něj ujištěním, že je v sexu nepřekonatelný. Muži lvi mají obrovskou výdrž, která vás pravděpodobně vzhledem k jejich nasazení vyvede z míry. Mají rádi, když jim partnerka provádí orální sex, sami jej však již tak nadšeně nepraktikují. V experimentech se taky zrovna nevyžívají. Jsou velmi žárliví, ale sami se rádi oddávají flirtu s jinými ženami. Jejich partnerka musí být trpělivá a tolerantní. Potřebují vedle sebe ženu, na kterou by mohli být pyšní a která by je dostatečně reprezentovala, ale rozhodně je nesmí převyšovat! Lvi se rádi staví do role ochránců něžného pohlaví a jsou dominantními partnery. V tomto svém postoji jsou nesmlouvaví.

Co vzrušuje muže ve lvu – krajkové prádlo, česání vlasů, podvazky, masírování a líbání zad, polohy, při nichž jsou nahoře nebo vzadu, ženské vlasy, dlouhé pohledy z očí do očí, luxusní prostředí, opálená pokožka

Zdraví: Lvi jsou velmi energičtí a aktivní. Zdravím překypují především jsou-li milováni. Nnemají rádi dlouhé upoutání k lůžku a často nemoci raději přecházejí, nebo jejich léčení věnují méně času, než by měli, což může vézt k pozdějšímu návratu onemocnění. Lvi jsou náchylní k vysokým teplotám, chřipkám, chorobám srdce a páteře a k revmatismu. Ze zranění se u nich vyskytují nejčastěji poranění nohou.

Silná stránka: hrdost, čestnost, odvaha

Slabá stránka: tvrdohlavost, vychloubačnost, arogance

Charakter: cholericko-flegmatický

Sympatická znamení: Lev, Váhy, Střelec, Býk

Neutrální znamení: Blíženci, Rak, Panna, Kozoroh, Ryby

Pozor na: Štír, Vodnář, Býk

Autor:
Publikováno: 1. 9. 2012 17:56 Nahlásit obsah