Nejžhavější znamení zvěrokruhu: Nejste jedna z nich?

Nejžhavější znamení zvěrokruhu: Nejste jedna z nich? Zdroj: Shutterstock.com

Každá žena je svým způsobem krásná, ať už za tím stojí fyzický vzhled, charisma nebo pozitivní energie, která z ní vyzařuje. Odborníci z oblasti astrologie tvrdí, že ženy narozené v následujících znamení zvěrokruhu mají speciální magnetickou přitažlivost, která z nich prakticky dělá neodolatelnou osobu pro opačné pohlaví.

Přečtěte si o tom více a zjistěte, jestli mezi ně náhodou nepatříte i vy!

Kozoroh

Ženy narozené v tomto znamení bývají opravdu silné osobnosti, mají atletickou postavu a výrazné rysy v obličeji, na které se jen těžko zapomíná. Jsou to typické brunetky, se světlou barvou očí a dokonale stavěným tělem. Jejich vzhled je v souladu s jejich silnou a energickou osobností, zatímco jejich hedvábná pokožka se každému muži vryje do paměti už navždy.

Lev

Hlasitá, sebevědomá a odvážná. Žena narozená ve znamení lva je typická vůdčí osobnost. Jsou to silné a elegantní bytosti. Také jsou známé pro svou přirozenou krásu, dlouhé nohy a jejich perfektní držení těla, které vás dostane do úžasu. Milují módu a jsou za všech okolností vždy elegantní a sladěné od hlavy až k patě. Nejsou to tedy žádné průměrné krásky, a také proto z nich často muži šílí.

Zdroj: Shutterstock.com

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 14. 11. 2016 09:45 Nahlásit obsah