Račice, objevte, kdo je vaše spřízněná duše

Račice, objevte, kdo je vaše spřízněná duše

Ženy račice, jste náladové, citlivé, sentimentální a přesto veselé a společenské. Potrpíte si na rodinný kruh a ač vás láká cestování a dobrodružství, dříve či později budete usilovat o velkou rodinu a vše, co k ní patří. A s kým byste si svůj sen snadno vyplnila? Podívejte se, ke komu vás hvězdy přitahují.

Usilujete o partnerství v pravém slova smyslu, nestačí vám jenom dobrý milenec. Chcete velkou rodinu a spolehlivého partnera, se kterým ji vybudujete. Umíte dobře hospodařit s penězi a potřebujete pocit finanční zajištěnosti. Do postele si muže pustíte, až víte, že směřuje ke stejným cílům jako vy.

Rak a Beran – negativní předpověď

Budete se už od začátku silně přitahovat, ale ve vašem svazku převládnou spory, které se budou projevovat stále častěji. Jste jako sopka, která čím dál tím víc soptí žhavé magma. Vy jste na Berana příliš citlivá a vnímavá a vás partner, který jde jednoznačně k cíli, nechápe vaši zdrženlivou povahu.

Rak a Býk – pozitivní předpověď

Oba dva máte hodně společného, oba dva jste smyslní a vášniví. Vy na Býkovi obdivujete jeho velkorysost a oddanost, on naopak ve vás našel citlivou duši se stejnou touhou po rodinném zázemí, jakou má i on sám.

Rak a Blíženec – neutrální předpověď

Už na první pohled zjistíte, že Blíženec je pro vás moc volnomyšlenkářské znamení, ale i tak vás k němu bude cosi přitahovat. Pro krátkodobý sexuální výstřelek jste našla toho pravého partnera, ale dlouhodobější spojení přinese hodně komplikací. Blíženec je nestálý a začne pomýšlet na rodinu až v pozdějším věku, vy potřebujete stálého a vyrovnaného partnera.

Rak a Rak – pozitivní předpověď

Silně se přitahujete už od začátku. Oba dva toužíte po stejném cíli, a to klidném rodinném zázemí a plném finančním kontě. V krizi se dokážete navzájem podržet. Měli byste si ujasnit, že jste si oba stejně rovni, protože jeden z vás může zatoužit po dominantní pozici. Pozor si dejte i na nevěru. Velice se k sobě hodíte a máte potenciál vytvořit klidnou a fungující domácnost.

Rak a Lev – negativní předpověď

Lev je výbušný, vášnivý a občas hádavý. Potřebuje často slyšet, že je právě on tím nejlepším a to mu vy, citlivá račice, budete dávat najevo poměrně často. Možný problém by mohl nastat při dlouhodobějším svazku, kdy bude na vás bude vztah až příliš výbušný a energický a vy ho už nebudete mít sílu dále udržovat.

Rak a Panna – pozitivní předpověď

Toto spojení bude velice klidné, vyrovnané a bez zbytečných dramat. Musíte to být vy, kdo Pannu sbalí, protože sama neudělá první krok. Oba dva jste starostliví, pořádkumilovní a nechcete se zbytečně hádat. Vašemu spojení ale může chybět ta správná jiskra a vy se po čase můžete poohlížet po jiné náruči.

Rak a Váhy – negativní předpověď

Váhy jsou příliš majetnické a hádavé, což se vám moc líbit nebude. Také jste oba hodně nerozhodní a váhaví a vaše spojení nebude mít pevné základy. Vše ale záleží na tom, jestli hodláte do vztahu investovat energii a držet se zuby nehty.

Rak a Štír – pozitivní předpověď

Toto spojení bude výbušné a emocionální, ale hvězdy vám přejí pevný svazek. Štír je vnímavý, inteligentní a  citlivý, což vy na partnerovi rozhodně oceňujete. I po sexuální stránce se shodnete všemi deseti. Pozor si dejte na Štírovu žárlivost a výbušnost.

Rak a Střelec – neutrální předpověď

Střelec je rozený realista, což vám, který jste tak trochu mystik, moc nevyhovuje. I po citové stránce budete strádat, protože Střelec nerad svěřuje svoje city. Romantika se konat nebude. Lépe je, když mezi vámi bude větší věkový rozdíl. Starší Střelec se dokáže více vcítit do vaší kůže a spojení bude vyrovnanější.

Rak a Kozoroh – negativní předpověď

U Kozoroha jsou prioritou nejdříve kariéra, koníčky, rodina, a pak až vy, čemuž se budete rozhodně příčit. Kozoroh je příliš chladný, jakoby necitelný. Budete se muset hodně snažit, aby se před vámi alespoň trochu otevřel. Ale pokud si to přejete, můžete spolu vést šťastný a poklidný život.

Rak a Vodnář – neutrální předpověď

Vodnář je pro vás až příliš komplikovaná osobnost. Je velice společenský a přelétavý, nedostupný a neklidný. Vy potřebujete někoho vyrovnaného a spolehlivého. V ložnici vám to bude pravděpodobně klapat víc, než v běžném životě. Zkuste se naučit přizpůsobit jeden druhému.

Rak a Ryby – pozitivní předpověď

S tímto znamením jste si opravdu kápli do noty, Ryby jsou citlivé a vyžadují pozornost, kterou jim vy rádi dopřejete. Oba dva si navzájem budete dodávat potřebné sebevědomí a Ryby přijmou vaše dominantnější postavení s pokorou a klidem, protože jsou rády ovládány dominantnějším partnerem. Jste ideální pár, tak se snažte nenadělat si potíže. 

Autor:
Publikováno: 22. 1. 2013 14:30 Nahlásit obsah