Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši?

Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši?

Jste tajemná a krásná žena. Máte smysl pro humor, jste inteligentní a temperamentní. Když se pro něho rozhodnete, nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Neumíte prohrávat a většinou ani neprohrajete. Jste nedůvěřivá a náladová. Jestliže vám někdo ublíží, dokonale se mu pomstíte.

I když jste plná rozporných vlastností, máte v sobě šarm, který omráčí kdekoho. Buď si vás lidé zamilují nebo vás budou nenávidět. Ale kdo stojí po vašem boku, ten bude naprosto pohlcen vaší sílou osobnosti. A koho byste si za takového partnera měla zvolit?

Štír a Beran – neutrální předpověď

Takový vztah bude opravdu plný energie. Oba se navzájem přitahujete a sexuální radovánky pro vás budou jenom přínosné, ale zbytek vašeho soužití nebude tak ideální. Oba dva jste hodně prchliví a dynamičtí a snažíte se stavět do popředí. Neustále se perete o moc a vaším vztahem běsní energická bouře. Uklidněte se a začněte si navzájem naslouchat.

Štír a Býk – negativní předpověď

I když jste oba hodně vášniví, nerozumíte si v chování. Býk je pohodlný a jednodušší, zatímco vy jste tajemná jako hrad v Karpatech a neustále plná energie. Málokdy nacházíte společnou řeč a pořád máte mezi sebou nějaké hádky. Zkuste spolu víc plánovat budoucnost a trávit volný čas.

Štír a Blíženec – negativní předpověď

Vaše soužití bude neskutečně proměnlivé. Nikdy se s Blížencem nebudete nudit. Neustále budou ve vztahu ale i hádky, protože Blíženec se nenechá omezovat a chce být vždy alespoň jednou nohou svobodný, což se vám, citlivému Štírovi, nebude líbit. Ale s ústupky a trpělivostí to můžete zvládnout.

 

Štír a Rak – pozitivní předpověď

Oba dva jste hodně citliví a dobře se doplňujete nejenom v posteli, ale i v běžném životě. Jediný problém by mohl nastat v případě běžných životních komplikací, protože místo toho, abyste problém vyřešili, se oba dva stáhnete do ústraní a necháte vše nevyřešené.

Štír a Lev – negativní předpověď

Jste silně sexuálně založení a milostný vztah bude vášnivý a plný erotiky. Vy si nárokujete už od začátku vztahu dominantní postavení, které se ale partnerovi ve Lvu nelíbí a budete se neustále hádat o vedení. Nedokážete Lva dostatečně hýčkat a komplimentovat.

Štír a Panna – negativní předpověď

Oba dva míříte v životě jinam. Panna vás bude neustále kontrolovat a poučovat, což se vám rozhodně líbit nebude. Vy naopak chcete Pannu ovládat a pořád na ni budete žárlit, což zase nesnese ona. Oba jste hodně sobečtí a vaše životní soužití nebude bez problémů.

Štír a Váhy – neutrální předpověď

Velice se přitahujete a oba toužíte po rodinném zázemí. Dokážete si navzájem porozumět a Váhy trpělivě snášejí vaši panovačnou náturu. Vy na Váhách obdivujete jejich šarm a eleganci. Zkuste vše řešit s nadhledem a více si porozumět. Rozhodně to stojí za zkoušku.

Štír a Štír – negativní předpověď

I když jste oba dva hodně stejní, dohromady vám to moc nejde. Oba dva se neustále perete o vedení a za každou urážku či spor se jeden druhému krvavě mstíte. Většinou vaše setkání zůstává na úrovni přátelství.

Štír a Střelec – neutrální předpověď

Ze začátku se bližšímu setkání se Střelce vyhýbáte, ale osudová přitažlivost vás vždy nějak spojí dohromady. U partnera obdivujete jeho smělost a nezávislost. Ve vztahu ani jeden z vás neomezuje toho druhého. Hlavně se nesnažte projevovat vaše majetnické sklony, nedopadlo by to dobře.

Štír a Kozoroh – pozitivní předpověď

Kozoroh je ze začátku velice tajemný, což se vám líbí. Uvádí vás to do nepoznané nejistoty. Kozoroh je pro vás možná tím ideálním partnerem. Dokážete chladného tvora rozpálit a vaše soužití v ložnici bude báječné i v domácnosti. Oba dva jste hodně pracovití a houževnatí a vytvoříte plány na společnou budoucnost.

Štír a Vodnář – negativní předpověď

Vodnář je na vás příliš do větru. Postrádá harmonii a vyrovnanosti, kterou vy od partnera vyžadujete. Je nespolehlivý a i jeho nepraktičnost vám jde značně na nervy. Vy opět chcete partnera ovládat, což on si rozhodně nenechá líbit.

Štír a Ryby – neutrální předpověď

Ryby jsou hodně citlivé a vnímavé, což u nich oceňujete. Budou vás neskonale obdivovat, což vám bude lichotit. Jediné, co by vám mohlo vadit, je rybí nerozhodnost při rozhodování. Ale se špetkou trpělivosti to překonáte. I v posteli vám to bude nad míru klapat, Ryby jsou plné fantazie a vy máte výdrž jim splnit všechna očekávání.

Autor:
Publikováno: 23. 5. 2018 18:05 Nahlásit obsah