Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte!

Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte! Zdroj: http://www.shutterstock.com

Naše datum narození v sobě skrývá mnohé. Dokáže odhalit naše vlastnosti, které náš život nejvíce ovlivňují a mohou nám prozradit, z čeho máme ten největší strach. A co vaše datum narození říká o vás?

Klíčem k odhalení je tzv. osobní číslo, které spočítáte na základě data narození. Všechna čísla, obsažená v datu narození sečtete a výsledná čísla opět sečtete. Ukážeme si to na příkladu ženy, která se narodila 5.4.1988:

5.4.1988 = 5 + 4 + 1 + 9 + 8 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8

Osobní číslo této ženy je tedy číslo 8. A nyní již k významu jednotlivých osobních čísel.

1. Jsi šťastný člověk

Ty ses narodila na šťastné planetě. Tvůj život plyne ve skvělé harmonii. Jako malá jsi měla pevné domácí zázemí, díky čemuž jsi měla vyšlapanou cestičku ke spokojenému životu. Pokud se však dostaneš do nějakých nesnází, vždy se z toho snažíš vybruslit co nejlépe, aby ses mohla co nejdříve vrátit ke svému šťastnému stylu života.

FOTO: http://www.shutterstock.com

2. Zlatá dobračka

Ve svém životě jsi nikdy neměla nic zadarmo. Všechno sis musela zasloužit, a proto máš moc dobře jasno v tom, co je v životě důležité. Jsi skromná a být šťastná pro tebe neznamená být nejbohatší nebo mít luxusní věci. Mnohem více ti záleží, abys kolem sebe měla dobré lidi, které budeš mít ráda a kteří budou mít rádi tebe.

3. Nevděčná a s nosem nahoru

Holka, ty by ses měla nad sebou alespoň trochu zamyslet. Jsi velmi egocentrická a tvou hlavní oblastí zájmu jsi ty. Řešíš povrchní a malicherné věci tvá představa štěstí je mít spoustu peněz, krásné oblečení, auto a tak dále. Svět ale není jen o penězích.

FOTO: http://www.shutterstock.com

4. Z jiného světa

Ty si velmi často připadáš, jako bys přiletěla na Zem z jiné planety. Jen málokdo tě dokáže skutečně pochopit, a proto můžeš často padat do tesklivých nálad a cítit se opuštěná. Máš fantazii a svůj čas často trávíš v imaginárních světech, jak těch vymyšlených, tak i v knižních a filmových. Víš, že je třeba ještě nějaký čas, než najdeš samu sebe a poznáš, co v životě opravdu chceš.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 27. 8. 2016 19:22 Nahlásit obsah