Vaše datum narození toho o vás prozradí mnohem více, než si myslíte!

5. Plná nápadů

Tvá mysl funguje trochu jinak, než mysl jiných lidí. Ty zkrátka potřebuješ tvořit. V hlavě se ti líhnout nápady jeden za druhým a pro tebe je největší štěstí, když můžeš některý z těchto skvělých nápadů přenést i do reálného světa. Pokud se chystáš pustit do podnikání, bude to bomba – máš schopnosti, díky kterým tvé podnikatelské záměry budou jen vzkvétat.

FOTO: http://www.shutterstock.com

6. Usedlá

Ty patříš spíše mezi typy, který svůj čas nejraději tráví doma, v poklidném zázemí, kde se cítíš nejlépe. Rodina je u tebe na prvním místě, i když okolí se to tak zdát nemusí. V minulosti sis sama doma prošla problémy, které způsobily, že úplně nevíš, jak dát druhým najevo, že ti na nich moc záleží. Zkus nechat více prostoru svým emocím a neboj se být šťastná a veselá.

7. Citlivá a chápající

Ty jsi velmi cenný člověk a moc dobře to o tobě vědí i tví blízcí. Pokud si chtějí s někým popovídat, vědí, že u tebe vždy najdou cenné pochopení. Jsi velmi vnímavá a lidé v tvém okolí tě mají velmi rádi. Občas se sice najdou závistivci, kteří nemohou zkousnout, že jsi tak dobrý člověk, kterého mají všichni rádi, ale ty dobře víš, že takové lidi ve svém životě nepotřebuješ.

FOTO: http://www.shutterstock.com

8. Středobod vesmíru

Ty to máš zkrátka v sobě – chceš být za každou cenu středem pozornosti. Jsi hvězda a tví přátelé tě proto zbožňují. Máš v sobě i pořádnou dávku soutěživosti – předběhnout se v ničem nenecháš. V práci jsi velmi výkonná – chceš být prostě nejlepší.

9. Šarmantní

Tvůj život je velmi zvláštní. Jsi zvyklá bavit se a užívat si. Lidé se s tebou cítí příjemně, obdivují tě, ale žádná vážná přátelství tím ale nevznikají. Podobné je to i v lásce – provází jí vášeň, ale žádný delší vztah z toho nikdy není. Cítíš se sice chtěna a obdivována, ale uvnitř se cítíš opuštěná a nepochopená. Chtělo by to možná více zapracovat na svém charakteru a vyhýbat se povrchním lidem, kteří si s tebou jen chtějí užít.

FOTO: http://www.shutterstock.com

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 27. 8. 2016 19:22 Nahlásit obsah