Velký měsíční horoskop na listopad 2018 pro každé znamení

Říjen zmizel v nedohlednu a máme tu listopad! Co ti tento barevný měsíc přinese? Budeš se těšit z maličkostí a užívat si? Nebo tě čekají starosti? Přečti si horoskop na měsíc listopad!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Tvůj miláček tě nepřestává udivovat. Tentokrát pro tebe chystá romantické překvapení. Budeš velmi zaskočená tím, jak romantický dokáže být, i když jste spolu už nějaký ten pátek.

Práce
Práce ti jde od ruky jak už dlouho ne, všechno máš hotovo v termínu a mezi kolegy rozdáváš jen samé úsměvy. Navíc tě tvá práce neskutečně baví, takže co víc si přát.

Zdraví
Doslova sršíš energií. Vyraz si zacvičit nebo se někam zkrátka vybít to kvantum energie, kterým oplýváš. Vytáhni i někoho dalšího, určitě si to užijete.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

I když si teď užíváš single života, z nenadání se ve tvém okolí někdo objeví a úplně ti učaruje, že nebudeš vědět, kde ti hlava stojí.

Práce
Poslední dobou jsi stále míň spokojená se svou prací a pohár tvé trpělivosti nejspíš brzo přeteče. Netrap se zbytečně někde, kde tě to psychicky ničí. Vezmi osud do vlastních rukou a porozhlédni se po něčem jiném.

Zdraví                                            
Nejsi se svým vzhledem spokojená? A pohledu do zrcadla se vyhýbáš jako čert kříži? Objednej se do salónu krásy a svěř se do rukou odborníků. Z výsledku budeš ohromená.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Poslední dobou máš pocit, že jste se s partnerem nějak odcizili a už spolu netrávíte tolik času. Vyrazte na pár dní spolu jen sami dva a užijte si nějaký čas jen ve dvou.

Práce
Tvůj šéf přijde s nápadem, že by sis mohla rozšířit obzory. Vrhni se do toho s nadšením a neber to jako nějakou výtku, nakonec v tom najdeš víc radosti, než bys čekala.

Zdraví
Období ukazování se v plavkách sice skončilo, ale ty přesto přemýšlíš, že si konečně koupíš permanentku na cvičení? Jdi do toho! Aspoň tě ty utracené peníze donutí tam opravdu pravidelně chodit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Láska je slepá. Často zavíráš oči před nedostatky a prohřešky svého partnera, ale někdy je to už vážně přes čáru. Dej mu najevo, že s jeho chováním nesouhlasíš a že by se měl občas krotit.

Práce                                                                         
Ráda bys přišla k nějaké korunce navíc, a tak přemýšlíš, že by sis přibrala ještě nějakou brigádu. Měla bys ale v první řadě zvážit, zda to budeš vůbec zvládat.

Zdraví
Občas se zamysli, v jakém prostředí se pohybuješ. Jsou místa, které zdravotnímu stavu příliš neprospívají. Vyhni se zakouřeným a hlučným prostorům.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Občas upínáš zrak příliš do dálky a nevidíš to, co máš přímo před sebou. Stačí pořádně otevřít oči, nejspíš jsi jediný člověk, který to nevidí.

Práce
Po dlouhé době se v práci všechno konečně trochu uklidnilo, takže si můžeš na chvilku odpočinout od toho shonu. Nezahálej ale moc, využij volný čas a udělej si nějakou práci dopředu.

Zdraví
Podzimní počasí se na tobě přece jen podepíše. Nepomůže ani sbírka vitamínů a hromada ovoce, nějaká nemoc na tebe přesto leze.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Partneři se u tebe střídají pomalu jako na běžícím pásu, ale s žádným dlouho nevydržíš. Nežeň se z jednoho vztahu do druhého. Dej si na čas oddech, zkus být chvíli sama a srovnat si v hlavě, co vlastně chceš.

Práce
Po těžké dřině ses dočkala kariérního postupu, ale stále si nejsi svou novou rolí úplně jistá. Veškeré pochybnosti jsou zbytečné, všechno zvládneš levou zadní.

Zdraví
Kapky do nosu a papírové kapesníčky, to budou v listopadu tví kamarádi. Ale nezoufej, nebude to trvat věčně, za chviličku už budeš zdravá a kapky můžeš zahodit.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Čerstvá láska ti maluje celý svět na růžovo. Chodíš jako ve snách, myslíš jen na svého vyvoleného. Tví známí občas pronesou nějakou uštěpačnou poznámku, ale nenech si zkazit náladu a užívej si toto krásné období se svým miláčkem.

Práce
Listopad bude velmi náročný, co se týká práce. Čeká tě velká kupa povinností, budeš v jednom kole a neodpočineš si ani na chvilku.

Zdraví
Tvoje tělo vysílá výstražné signály, že bys měla trochu zvolnit. Objednej se aspoň na masáž a dopřej si trochu hýčkání.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska                                                                                         
Partner by s tebou nejradši trávil každou volnou minutu, ale ty nejsi zvyklá věnovat všechen čas jen jednomu člověku. Chceš občas vyrazit se svými kamarády i bez něj jako za starých časů. Zkus mu to nějak šetrně sdělit, určitě to pochopí.

Práce                                                                                                          
Chybí ti síly i elán a práce se ti hromadí, soustředit se ti vůbec nedaří. Zkus požádat o pomocnou ruku kolegy.

Zdraví                                                            
Ošklivé počasí tě už potrápilo, ale ty sis nedala říct. Vypadá to, že většinu peněz z výplaty utratíš za léky. Tvoje přecházení nachlazení se opravdu nevyplatilo.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Ve svém okolí máš někoho, kdo k tobě chová city, které už dávno nejsou jen čistě kamarádské. Měj oči otevřené, určitě bys litovala, kdyby ti taková šance proklouzla mezi prsty.

Práce
Šéf bude mít v listopadu velmi štědrou náladu. Tak ukaž, co za talent se v tobě skrývá, odměna tě pak nemine.

Zdraví
Posledních pár týdnů tě sice trochu trápilo zdraví, ale teď už jsi konečně zase fit. Takže je čas trochu protáhnout tělo. Vyběhni do parku, nebo vyraz do fitka. Nebudeš ani věřit, jak moc ti pohyb chyběl.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Jsi ve vztahu čím dál pohodlnější. Ale je jen otázkou času, kdy zpohodlní i partner, nebo ho to v horším případě přestane bavit. Dělej s tím něco!

Práce
Dávej si v práci pozor! Ne všichni jsou tam milí lidé, jak se na první pohled tváří. Najdou se takoví, kteří čekají i na tu sebemenší chybku, aby tě mohli potopit.

Zdraví
Listopad bude pro tebe opravdu rizikovým měsícem. Nebude prakticky týdne, kdy by tě nepotkalo aspoň malé zranění. Buď teda opatrná, ať to není nic vážného.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Ještě jsi stále nepotkala svou spřízněnou duši? V listopadu by se to mohlo změnit, ale musíš jít svému štěstí naproti. Princ na bílém koni opravdu nepřijede. V okolí se určitě bude konat spousta akcí, vyraz taky na nějakou a třeba právě tam svého prince potkáš.

Práce
Nahromadila se ti spousta restů, ale teď máš konečně dostatek času i energie, takže ti jejich zpracování půjde pěkně od ruky.

Zdraví
Nejsi se svou postavou zrovna spokojená a dlouhé podzimní večery můžeš skvěle využít ke cvičení. Navíc se u toho i zahřeješ.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Ve vašem vztahu teď nepanuje zrovna idylka, oba máte práce víc než dost a času na sebe opravdu poskrovnu. Nebude to ale trvat věčně, brzy se času najde víc a vy budete zase šťastný páreček.

Práce
Papíry se stále kupí a kupí, a ty nevíš, kam dřív skočit. Základem úspěchu je vytvořit si systém, pak to půjde mnohem líp. Když budeš přebíhat od jednoho úkolu k druhému, nebude to tak snadné.

Zdraví
Nachlazení se ti naštěstí zatím vyhýbá, ale prevenci rozhodně nepodceňuj. Poctivá dávka vitamínů není nikdy na škodu.

Autor:
Publikováno: 1. 11. 2018 09:00 Nahlásit obsah