Velký měsíční horoskop na prosinec 2018 pro každé znamení

Vánoce už klepou na dveře, v obchodech je vánoční šílenství v plném proudu a zima kamkoliv přijdeš. Co tě čeká v předvánočním čase? Budeš si užívat vánoční atmosféru, nebo to bude spíš samý stres?

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
I když tvůj partner není zrovna romantická duše, občas se v něm něco probudí a je milovník jako z hollywoodského filmu. Užívej si, prosinec pro tebe bude měsíc plný lásky.

Práce
V práci jsi celý rok opravdu nezahálela. S blížícím se koncem roku se ti všechna ta těžká práce vyplatí a přijde zasloužená odměna. Budeš až překvapená, jak tučné budou vánoční prémie.

Zdraví
Chladné počasí není nic pro tebe. V jednom kuse taháš s sebou kapesníčky a léky na bolest v krku. Nezapomínej na pořádnou dávku vitamínů, a tak se proti nachlazení aspoň nějak chránit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

Partnerský život vám poslední dobou moc nevzkvétá. Vidíte se málo, práce máte nad hlavu, když už se potkáte, tak jste unavení až hrůza. Najděte si na sebe čas, pořádně si odpočiňte, ale společně. Přes svátky je ideální možnost to všechno dohnat.

Práce
Prosinec bude náročný, práce máš víc než dost, a do toho hned několik vánočních večírků a volno mezi svátky. Zbytečně nelelkuj, ať nakonec nemusíš ještě před Vánocemi zůstávat v práci přes čas.

Zdraví
V takové zimě jsi nejradši zalezlá v teple, ale neměla bys zapomínat na pohyb. V prosinci to bude navíc samé dobroty a v lednu bys mohla velmi litovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Prosinec pro tebe bude jeden velký frmol. Nějak jsi zapomněla, že budou brzy Vánoce, takže tě všechno čeká až teď. A ty teď nějak nevíš, kam dřív skočit. Velkou oporu najdeš v partnerovi, když uvidí, jak se v tom topíš, tak ti velmi ochotně se vším pomůže.

Práce
V práci bude před svátky taky pěkný blázinec. Všichni budou šílet z toho, co všechno se má ještě stihnout, ale nepanikař. Všechno se nakonec stihne v termínech.

Zdraví
Všechny ty vánoční trhy a první cukroví lákají k mlsání, ale nezačínej s tím hned začátkem prosince. Nebo budeš do Vánoc ještě o několik kilo těžší.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Většina tvých kamarádů jsou muži a občas se o nich doma zmiňuješ až moc často. I když je tvůj partner zlatíčko, mohlo by mu to časem začít vadit a třeba by i žárlil.

Práce
Naštěstí jsi prozíravě udělala velký kus práce už v listopadu, aby ses vyhnula tomu šílenství na konci roku. Takže teď už máš víceméně pohodičku a můžeš se těšit na Vánoce.

Zdraví
Nejradši bys jen běhala po venku, po obchodech a vánočních trzích, ale počasí se na tobě začíná podepisovat. Takže teplý čaj a do postele!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Ve vašem vztahu panuje naprostá idylka, že vám kdekdo hned závidí, jak jste spolu šťastní. Užívejte si svou pohádku a nenechejte si ji nikým zkazit.

Práce                                                                                                          
Některým kolegům začíná pomalu téct do bot, že nestíhají a budou se snažit svoje povinnosti přehodit na tebe. Nenechej se, práce máš dost i bez nich.

Zdraví
Ráno vstáváš brzo do práce, do noci brouzdáš po internetu a dny bez sluníčka ti taky energii zrovna nedodávají. Jsi strašně utahaná, ale neměla bys to rozhodně řešit kávou, raději se pořádně vyspi.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Dávný nápadník se znovu objeví na scéně. Bude ti dělat společnost většinu prosince, nedovol ale, aby ti hned zamotal hlavu. Nejsi si moc jistá, jestli zanedlouho zase někam nezmizí.

Práce
Šéf má před svátky spoustu práce a hodil by se mu někdo, kdo by ho v některých úkolech zastoupil. Ukaž mu, že se toho nebojíš, tvoje sebevědomí mu přijde velmi sympatické.

Zdraví
Nezapomeň, že zanedlouho jsou svátky a obchody budou zavřené, nebo nebudeš mít ani čas, ani náladu někam jezdit nakupovat. Tak nakup věci, které bys mohla akutně potřebovat - třeba léky.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Dávej pozor na vánoční večírky. Občas se to může zvrhnout i s „nudnými kolegy“ a pak by ses mohla v práci potýkat se spoustou „veselých historek“ o tvé osobě.
Práce
Konkurence je každým dnem větší a větší, tak bys neměla zahálet a vzdělávat se, i když to momentálně není zrovna nutné.

Zdraví
Běhání po doktorech není zrovna tvoje oblíbená činnost, ale prevence je důležitá. Tak zkontroluj, kam by ses měla objednat na prohlídku a nečekej, až tě bude něco bolet.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Pořád si lámeš hlavu nad tím, co dát svému miláčkovi k Vánocům. Nepanikař, že jsi zatím na nic nepřišla, ten nejlepší dárek se objeví, až bude ten správný čas. Hlavně spolu travte, co nejvíc času, to bude dárek pro vás oba.

Práce
Práce je stále hromada a máš pocit, že vůbec neubývá. Hlavně z toho neblázni, když do toho půjdeš s pozitivním přístupem, půjde to hned líp.
Zdraví
Věčně taháš těžké tašky a tvoje záda trpí. Pořiď si aspoň batoh, ať se ti ta váha rozloží rovnoměrně. A jednou za čas si dopřej masáž. Zasloužíš si to!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Partner od tebe lecco očekává, ale ty si nejsi moc jistá, jestli se ti to líbí. Nenechej se do ničeho nutit, otevřeně mu řekni svůj názor. Uvidíš, že to pochopí a společně najdete kompromis.

Práce
Naskytne se ti jedinečná příležitost vydělat si nějaké penízky navíc. A to se před Vánocemi víc než hodí. Nevrhej se ale do toho bez žádných podrobnějších informací.

Zdraví
Tvoje pleť poslední dobou není zrovna v nejlepší kondici. Zamysli se nad tím, co teď jíš a jestli by to nemohlo mít spojitost se stavem tvé pleti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Partner tě poslední dobou trochu děsí řečmi o svatbě a dětech. Ty na tohle nejsi ještě připravená, ale měla bys mu to říct, ať nepřijde s nějakým nečekaným a bohužel nechtěným překvápkem.

Práce
Dostaneš od vedení práci, s kterou moc zkušeností nemáš a budeš s tím mít trochu těžkosti. Neboj se požádat o pomoc zkušenější kolegy, určitě ti s radostí pomohou.

Zdraví
Teď se těšíš plnému zdraví, ale nezapomínej na dávku vitamínů. Nachlazení přes vánoční svátky by nebylo nic radostného.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Už tě přestává bavit být pořád sama. Je načase vzít situaci do vlastních rukou a udělat první krok. Zbytek už je na tom druhém.

Práce
V práci poslední dobou panuje docela vypjatá atmosféra. Vyrazte večer na svařák na trhy nebo na skleničku do baru. Nálada bude hned veselejší.

Zdraví                                            
Předvánoční shon ti dá pořádně zabrat. Najdi si mezi povinnostmi i čas pro sebe, zajdi na masáž, ke kadeřnici nebo na kosmetiku.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Pomalu se do vašeho vztahu vkrádá nuda a stereotyp. Nedovol to! Nebojte se s partnerem experimentovat, ať už vyrazíte někam ven nebo zkusíte něco nového v intimním životě.

Práce

Dárky už máš sice nakoupené, ale nechala ses unést a teď si nejsi jistá, zda ti před výplatou vyjde aspoň na jídlo. Příště si to utrácení lépe rozvrhni.

Zdraví
Počasí, nedostatek vitamínů i stres, to všechno se na stavu tvých vlasů a nehtů pořádně podepsalo. Vyraz do lékárny a nechej si poradit, jak to řešit.

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2018 12:00 Nahlásit obsah
Loading...