Víte, po kterém typu ženy touží váš partner podle znamení horoskopu?

Víte, po kterém typu ženy touží váš partner podle znamení horoskopu? Zdroj: shutterstock.com

Jedna z mnoha věcí, ktrerou astrologie dokáže, je poskytnout nám informace o jednotlivých typech mužů a žen, které se vzájemně přitahují a také typy, pro které se nakonec rozhodnou, pokud jde o dlouhodobý vztah. Zdá se, že hvězdy často vědí o lidech víc než my sami.

Druhů přitažlivosti je hned několik. Lidé mohou prožívat přitažlivost pouze k tělu nebo třeba jen k mysli a někdy může být přitažlivost tak obrovská, že na danou osobu myslíme prakticky pořád. 

Přitažlivost by neměla být zaměňěna s posedlostí, která může být velmi nebezpečná, trapná a destruktivní.  Zdroj: shutterstock.com Když cítíte k někomu přitažlivost, jiskří to, chcete jej poznat lépe. Může se vám líbit, jak daná osoba vypadá nebo jaký má charakter. Přitažlivost je nejen vzrušující, může být i zábavná. Když ji "dobře živíte" a hlouběji se svými pocity zabýváte, můžete se nakonec i zamilovat.

Astrologie nám může pomoct zjistit, jaký druh žen muži v jednotlivých znameních zvěrokruhu preferují.

Beran Zdroj: shutterstock.com

Muž v beranu miluje silné a nezávislé ženy, které si dokážou říct, co chtějí a kladně přijímají výzvy. Úspěšná a schopná žena působí na berana jako afrodiziakum. 

Býk Zdroj: shutterstock.com

Pozornost býka zaujme žena oplývající podporou a vtipem. Pokud si žena zachová krásu ženskosti, nevadí, když býka občas uzemní. Takovou ženu bude i přesto velmi silně milovat.

Blíženec Zdroj: shutterstock.com

U blížence má vyhráno žena silně inteligentní, kreativní a vtipná. Jestli že se vám podaří zaujmout muže v blíženci a nepřestanete jej překvapovat a fascinovat, budete pro něj neodolatelná.

Rak Zdroj: shutterstock.com

Raci milují nevinnost a oddanost. Pokud nalezne v ženě něco jako raněného ptáčka, kterému musí pomáhat a chránit ho, bude pro něj velmi těžké ubránit se lásce.

Lev Zdroj: shutterstock.com

Lvi milují vzrušení a mají obrovskou slabost pro sebejisté ženy. Takové, co mají bezchybný make-up, krásné tělo a neodolatelné vlasy. A nejde jen o vzhled. Blázní po ženě chytré, zábavné a jedním slovem dokonalé.

Panna Zdroj: shutterstock.com

Muži v panně mají tendenci zamilovat se do ženy tzv. od vedle - je krásná, svým způsobem podhodnocená, ale velmi inteligentní. Je rozumná, tolerantní, ale není příliš emocionální. Projevy emocí nemají muži v panně rádi.

Váha Zdroj: shutterstock.com

Váhy věří v perfektní vztahy a neustále hledají dokonalý protějšek. Pokud takovou partnerku najdou, udělají vše pro to, aby tento vztah prohloubili. Špatnou zprávou je, že nalézt takový protějšek, se kterým je muž váha schopen propojit se emočně a intelektuálně, může být náročné. Milují ženy hezké, zábavné, sebejisté, podporující, inteligentní a oddané. 

Štír Zdroj: shutterstock.com

Štíři chtějí být nejlepší, takže je jasné, že mají zájem o to nejlepší. Žena, pro kterou bije jeho srdce, je chystá, sexy, má ráda dobrodružství, je vášnivá a nezávislá.

Střelec Zdroj: shutterstock.com

Střelec se zamilovává do energické ženy. Takové, která ho nutí přemýšlet, dráždí ho, provokuje a vzrušuje, přitom je podporující a oddaná. Musí být prostě úžasná.

Kozoroh Zdroj: shutterstock.com

Kozoroh se jen tak lehce nezamiluje. Když už, tak jedině do ženy zdravě sebejisté, láskyplné a sexy. Avšak pozor na lacinost a přebujelé sebevědomí, to kozoroh nesnáší. Má rád ženy s vlastním životem, kariérou, zálibami, zájmy a sny.

Vodnář Zdroj: shutterstock.com

Vodnář se zblázní do ženy, která umí pochodovat v rytmu vlastního bubnu. Tato žena se nestará o to, co si o ní myslí druzí. Vždy si dělá, co chce a to je přesně ten důvod, proč ji muž vodnář tolik miluje.

Ryby Zdroj: shutterstock.com

Muž ryba miluje lásku a často se zamilovává. Oddává se ženě, která dokáže chytit jeho srdce něžně, je jemná, štědrá, láskyplná a otevřená. A protože jsou ryby pohlceny uměním, i žena musí svým způsobem umění milovat. Je synonymem matky země, kombinací člověka a zvířete zároveň.

Autor:
Publikováno: 2. 11. 2017 10:39 Nahlásit obsah