VODNÁŘ - muž

VODNÁŘ - muž

21. 1. – 19. 2. Znamení vzdušné, vládce – Uran. Vodnáři jsou okouzlující, šarmantní intelektuálové. V myšlenkách i vztazích bývají poněkud rozlétaní, ale dají se zkrotit a pak se z rozbouřeného oceánu stane klidně a spokojeně zurčící potůček. Muži vodnáři jsou vizionáři a idealisté, baviči a společenští tvorové se spoustou zájmů, ale co se citů týče, jsou poněkud tajemní. Nečekejte, že si Vodnáře přečtete jako otevřenou knihu. Naopak – připravte se na studium pěkně tlusté bichle psané v sanskrtu.

Tělo + vzhled: Muži vodnáři bývají štíhlí, dobře stavění. Můžou mít užší pas a ramena a širší boky a jemnější rysy v obličeji. Mají jemný, ušlechtilý profil a typické je širší a vyšší čelo. Často mají dlouhé, štíhlé končetiny. Charakteristický je pro ně zasněný pohled a často se oblékají a upravují dosti nezvykle a nekonformně. Jejich pohyby mohou působit poněkud roztěkaně. Existují dva prototypy vzhledu vodnáře. První je světlý – zrzavé či blond vlasy, bledá pleť, modré oči. Druhý je naopak snědý, s havraními vlasy a tmavě hnědýma očima.

Sex + sexualita: Vodnáři jsou schopni vyjevit i ty nejjemnější city. K tomu však musí otevřít své srdce, což nedělají nijak často. Zpočátku jsou ostýchaví a stydliví a rádi přenechají tzv. „první krok“ ženě. Své city dávají najevo jen tomu, komu skutečně důvěřují. Proto mnohdy dávají přednost povrchním, krátkým románkům a někdy mohou působit dokonce jako sukničkáři.

Pokud si však muže ve vodnáři získáte a vztah s vámi jej uspokojuje po všech stránkách stane se z něj spokojeně probublávající fontánka lásky a věrnějšího partnera byste mezi všemi znameními zvěrokruhu hledala jen stěží. Na vodnáře musíte oklikou. Nepochybně ho zaujme cokoliv originálního, nápaditého a nevšedního, nesnažte se jej okouzlit odhaleným výstřihem. Nejspíš byste ho svedla, ale nic vážnějšího by z toho s velkou pravděpodobností nebylo. Sex s Vodnářem je pokaždé jiný a vždy úžasný. Někdy divoký, jindy plný něhy. Miluje experimentování a zkoumání. Nudit se s ním snad ani není možné. Za základ vztahu považuje přátelství.

Co vzrušuje muže ve vodnáři: mladší ženy, exotické ženy, blondýnky, sexy hlášky, intelektuálky, sex na neobvyklých místech, přirozenost, umělkyně, učitelky, malá prsa, dlouhé vlasy, sex při svíčkách, originální překvapení

Zdraví: Vodnáři jsou závislí na počasí, je mu obvykle moc horké, chladné, vlhké, suché atp. Jako v životě tak i v nemoci ho mohou potkávat výjimečné události s překvapivým vyléčením. Často se setkáváme s brýlatým vodnářem. Brýle nosí jednak proto, že mívá často potíže se zrakem a navíc skvěle doplňují jeho image. Nejnáchylnější jsou vodnáři k nemocem oběhového systému, zraněním nohou a potížím s dýchacím ústrojím. Často trpí alergiemi a mohou se u nich objevit i psychické problémy jako jsou deprese a fóbie. Když je dlouhodobě nespokojen, mívá sklony k alkoholismu a požitkářství.

Sympatická znamení – Váhy, Blíženci, Býk, Ryby

Neutrální znamení – Lev, Štír, Střelec, Vodnář, Rak

Pozor na – Býk, Panna, Kozoroh

Silné stránky: nekonvenčnost, inteligence, tolerance

Slabé stránky: agresivita, nestálost, neupřímnost

Charakter: sangvinický

Autor:
Publikováno: 18. 8. 2012 14:54 Nahlásit obsah
Loading...