Vyberte si tu nejdokonalejší barvu do vašeho bytu podle znamení zvěrokruhu!

Vyberte si tu nejdokonalejší barvu do vašeho bytu podle znamení zvěrokruhu! Zdroj: Shutterstock.com

Jistě i vám se někdy již stalo, že jste se z neznámého důvodu cítili v nějaké místnosti opravdu velmi nepříjemně. A proč tomu tak je? Jednoduše řečeno za to může naše znamení zvěrokruhu a volba barvy na stěnách.

Ke každému znamení se řadí určitá barva, která dokáže ovlivnit zdraví daného člověka ale také i jeho psychickou pohodu.

Beran – růžová barva

Ačkoli je pro mnoho z nás růžová barva dětinská či infantilní, v Beranech dokáže vyvolat pocity tepla, pohodlí a klidu. Proto by si Berani měli volit do své domácnosti všechny odstíny růžové, ale mohou vybírat i z oranžových odstínů.

Býk – černá barva

Býci milují luxus a krásné věci, což znamená, že je pro ně černá barva barvou elegance. Jsou to tvrdohlaví jedinci, kteří přesně vědí, co chtějí a jen neradi ustupují. Pokud se tedy rozhodnete, že si zařídíte například obývací pokoj do černé barvy, zkombinujte jej s béžovou barvou, která bude skvělým kontrastem a navíc dodá na útulnosti.

Blíženci – žlutá barva

Barvy slunce jsou pro Blížence jasná volba. Jsou to totiž aktivní a energetické osoby, které ve svém životním stylu potřebují povzbudit a to je to, co jim žluté odstíny přináší.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak – světle modrá barva

Raci jsou vodní znamení, proto i tento odstín barvy. Raci milují svou rodinu a rádi se proto zdržují doma, kde s ní mohou trávit nejvíce času. Zařiďte si tedy váš byt či dům do světle modré či světle fialové barvičky a uvidíte, jak příjemně se rázem budete cítit.

Lev – fialová barva

Lvi si svůj život umějí užívat plnými doušky a dobrou náladu rozdávají na všechny strany. Syté odstíny fialové dokážou ve vašem domě vytvořit zajímavou a útulnou atmosféru, při které se budete cítit komfortně.

Panna – béžová barva

Odstínů béžové, krémové i smetanové je obrovská škála, proto budete mít i z čeho vybírat. Panny se rády cítí v bezpečí a ve svém domově by měly dát spíše přednost světlým barvám nežli tmavým.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 6. 9. 2017 12:42 Nahlásit obsah