Za jakou špatnou vlastnost může vůbec vaše znamení?

Za jakou špatnou vlastnost může vůbec vaše znamení? Zdroj: Shutterstock.com

Občas ve svém životě uděláme rozhodnutí, kterým příliš nerozumíme, ovšem sami v sobě jsme přesvědčeni, že je to tak správně. A právě za tímto přesvědčením stojí i naše znamení zvěrokruhu, které nás v životě dokáže opravdu velmi ovlivňovat, a to i co se týče našich špatných vlastností. A jaké vlastnosti to pak tedy jsou?

Beran – výbušnost

Beran je horká hlava, a jakmile se mu něco nezdá, dokáže vybouchnout. Ovšem tak, jak rychle vzplanul, se taky rychle dokáže zase zchladit. Dejte si však pozor na to, co mu říkáte, umí být nepředvídatelný a impulzivní a věřte nám, do hádky s Beranem se pouštět raději nechcete.

Býk – obžerství

A to teď není myšleno jen co se jídla týče. Býci jednoduše řečeno milují vše pěkné, krásné a drahé. Milují dobré jídlo, nové oblečení, šperky a mnoho dalšího. A právě těchto věcí se nedokážou nikdy nabažit a užívají si jich plnými doušky.

Blíženci – přetvářka

Jak je o Blížencích známo, mají dvě tváře a to je právě kámen úrazu. Přetvářky, nečestné jednání, přikrášlování si svých historek, lhaní o důležitých věcech či o úplných maličkostech – to je klasický Blíženec. Oni v tom bohužel nevidí nic špatného, jen se před zraky jiných rádi dělají zajímavými.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak – sebeláska

Sebeláska je v jisté formě pro život velmi důležitá, ovšem i v tomto případě platí, že se nic nemá přehánět, což zrovna u Raků neplatí. Milují sami sebe a k sobě potřebují někoho, kdo je bude neustále oplývat lichotkami a zahrnovat je láskou.

Lev – pyšnost

Na první pohled se může zdát, že jsou Lvi arogantními a sobeckými jedinci, ovšem v hloubi duše jsou to velmi citlivé osoby. Většinou o svých skutcích příliš nepřemýšlí a později jich litují.

Panna – závistivost

Panny jsou přelétavé osoby, které nedokážou držet své slovo. Ačkoliv se to snaží maskovat, často druhým lidem závidí, protože ony chtěly být těmi nejlepšími a když se to povede někomu jinému, nejsou moc přejícné.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 14. 7. 2017 11:12 Nahlásit obsah