Zjistěte podle znamení v horoskopu, kde má partner největší erotogenní zóny

Erotogenní zóny jsou místečka, která dokážou vašeho partnera dostat do varu a měli byste jim tak věnovat značnou pozornost. Existuje teorie, podle které tato vzrušující místečka můžeme nalézt dle znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co nejvíce vzrušuje vašeho partnera.

Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

U Beranů najdeme erotogenní zóny především v oblasti hlavy. Vzrušovat je budou nejen polibky na rty, ale i na uši či zavřená víčka. Potěšíte je jemnou masáží hlavy i obyčejným pohlazením po tváři.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

U Býků budeme hledat erotogenní zóny především v oblasti krku a šíje. Ideální předehra by tak měla zahrnovat jemnou masáž krku a ramen provázenou polibky.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Blížence velmi vzrušují doteky v oblasti rukou, včetně ramen. Určitě tedy nepohrdnou masáží a vzrušíte je něžnou hrou s jejich prsty.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

U Raka najdete erotogenní zóny v oblasti prsou a hrudníku. Milují také horkou bublinkovou koupel, která v kombinaci s jejich erotogenními místy zaručuje nepřekonatelnou dávku vzrušení.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

U Lvů nalezneme ta nejcitlivější místečka na vnitřní straně stehen a také na zádech. Zapojte svou představivost a přizvěte do milostné hry na pomoc peříčka či kostky ledu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Panny si zvláště potrpí na bříško a hrudník. Skutečně rozpálit je dokáže jemné hlazení, které se pro ně stane ideální předehrou.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Váhy mají své erotogenní zóny v dolní části zad a na zadečku. Jsou to tedy místa, která přímo vybízí k erotické masáži.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Pro Štíry jsou nejcitlivějšími místy především pohlavní orgány a také jejich pokožka. Zásobte se proto voňavými masážními gely a olejíčky.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

U Střelců téměř na žádném místě nesáhnete vedle. Jejich citlivá místečka se totiž nacházejí na hrudi, krku, na bocích a vnitřní straně stehen.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

I Kozorohové se řadí mezi výkonné milence a jejich erotogenní zóny se rozhodně neomezují jen na jednu oblast. Citlivá místečka u nich hledejte na uších, krku, stehnech a překvapivě také na vnitřní straně rukou.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Vodnářovy erotogenní zóny jsou poměrně specifické. Vzrušuje je totiž oblast nohou a chodidel. Mimo ně je velmi rozpálí i masírování zad.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Citlivá místa Ryb hledejte na zádech, krku a na prsou. I když mají rádi jemné a něžné masáže, čas od času jim nevadí, když trochu přitvrdíte.

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2017 10:12 Nahlásit obsah