Znamení horoskopu: VÁHY

Znamení horoskopu: VÁHY Zdroj: Shutterstock.com

Datum: 23. 9. – 22. 10.

Den: pátek

Barva: růžová

Element: vzduch

Nejvíce si rozumí s: Beran, Blíženec, Lev a Střelec

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Nejlepší vlastností Váhy je její taktnost, jemnost a schopnost převzít odpovědnost. Je to znamení, které vždy všechno dokončí a pokud se cítí dobře, spokojeně a jistě, stane se z ní spravedlivá a neuvěřitelně vyvážená osobnost. Věc, o kterou neustále usiluje, je kvalitní vztah, proto téměř veškerou svou energii vkládá do toho, aby udělala životy lidí kolem sebe lepší.

Slabé stránky

Váha má potřebu být za všech okolností spravedlivá, a proto víc než cokoli jiného nesnáší křivé jednání. Každá osoba, která se narodila v tomto slunečním znamení, musí pochopit, že není potřeba čelit každé výzvě, která se před ni postaví. Také těžko bere jakoukoliv kritiku a právě ta většinou ovlivňuje její další kroky a pocit spokojenosti.

Zdroj: Shutterstock.com

Váhy ve vztazích

Váhy jen zřídka zajímají povrchní vztahy. Osoby narozené v tomto znamení často také lpí na vzhledu, a proto se na něj někdy až příliš soustředí. Někdy se také mohou ve vztahu zdát nespolehlivé, není to ovšem projev jakékoliv neúcty či nechuti něco udělat.

Váhy jako partner

Jsou to přirození romantici. Opravdu se v zamilovaných gestech vyžívají a milují věci, které mají hloubku a dlouho vydrží. Pokud se ale Váha rozhodne vstoupit do vztahu, začne být vybíravá a začne se zajímat o svůj i partnerův vzhled, což v případě, že si najdou někoho, kdo nemá rád, když mu někdo mluví do života, to může být pro danou osobu únavné. Jakmile ale Váhy objeví skutečnou vnitřní důvěru a přestanou přemýšlet o zbytečnostech, stanou se z nich partneři, kteří jsou každý den ochotní tomu druhému dokazovat, jak moc jej milují.

Váhy jako rodiče

Je to znamení, které má se svými dětmi neuvěřitelnou trpělivost. Vzhledem k tomu, že se se svým dítětem vrací zpátky do svých vlastních dětských let, dokážou se do svého potomka dokonale vcítit, ovšem i přesto jsou opatrní a svá slova volí takticky. Nicméně umějí být i přísnými a v některých případech náročnými rodiči.  Pokud ale vynaloží přílišnou energii na to, aby své děti neustále učili, co je správné a co ne, může se stát, že přehlídnout to, jak výbušnou a náročnou povahu jejich dítě má, což může mít za následek ztrátu autority a respektu.

Váhy jako dítě

Dítě ve znamení Váhy potřebuje k sobě někoho, ke komu bude mít přirozený respekt a v mnoha případech se od něj naučí, co dělat a co je správné, avšak pořád bude mít dostatek prostoru pro rozhodování a budování zdravé osobnosti. Někdy může být však dost nerozhodné, proto je zapotřebí být trpělivým rodičem, který na něj nebude spěchat. Děti Váhy jednoduše řečeno potřebují čas, trpělivost, svobodu a život bez povinností a řádů, které pro ně nemají v jejich světě smysl. Pokud se jim tomu dostane, vyrostou z nich opravdu zajímaví lidé, kteří s sebou nesou skutečnou rovnováhu.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 30. 5. 2017 09:41 Nahlásit obsah