Znamení KOZOROH - žena

Znamení KOZOROH - žena

22. 12. - 20. 1. Znamení zemské, vládce – Saturn. Ženy a dívky narozené ve znamení Kozoroha jsou všestranné a schopné. Jsou to velice prakticky založené osobnosti. Často jsou obdařeny vysokou inteligencí. Ve společnosti se umí bavit, ale chovají se spíše zdrženlivě a udržují si odstup. Pokud však nadhodíte téma, které ji zajímá, nadšeně se rozpovídají. Zdrženlivé jsou tyto ženy i ve vztazích. Jsou vypočítavé a opatrné a nepustí si k tělu jen tak někoho. Ve vztahu jsou věrnými a spolehlivými partnerkami. Opatrně, ať svou ženu Kozoroha nevyplašíte!

Tělo + vzhled: Ženy zrozené ve znamení kozoroha mívají spíše menší postavu a ostré rysy. Jejich tělo může působit kostnatě, ale rozhodně to nejsou žádné křehotinky. Pokud sportují, mívají dobře vypracované svaly. Výrazné rysy mají i v obličeji, který bývá ostře řezaný a často hranatý. Tváří se většinou vážně až zarputile. Mají užší čelo a hluboko posazené, menší oči, které bývají často hnědé. Vlasy mají jemné a častěji tmavé než světlé a rády je nosí sčesané do čela. Rády nosí svůdné luxusní oblečení. Na vzhledu jim velmi záleží.

Sex + sexualita: Ačkoliv působí tyto ženy na venek uzavřeně a chladně, uvnitř je sžírají silné emoce a touhy. Nohama stojí pevně na zemi a pokud si nejsou jisté, že je pro ně muž ten pravý, nápadníky vytrvale odmítají. Ve vztazích zkrátka sází na jistotu. Rády se však mužům líbí. Jakmile je přesvědčena, že muže přitahuje, je k neudržení. V sexu má obrovskou výdrž a od svého milence očekává totéž. Mívá i několik orgasmů, při kterých se nezdráhá hlasitě projevit. Má ráda orální sex, naopak nesnáší příliš tvrdé zacházení. Má ráda ty polohy, ve kterých je nahoře a má tak nad mužem nadvládu. Se svým partnerem se musí žena kozoroh cítit bezpečně a muž jí musí být plně oddán. Ve vztahu je věrná a totéž čeká od svého partnera.

Co vzrušuje ženu v kozorohu – mužské pozadí, vůně, masáže, laskání kolenních jamek a podpaží, masturbace před partnerem, orální sex, dominantní muži, poloha 69, starší muži, vypracované tělo

Zdraví: Kozorozi mívají sklony k zažívacím potížím. Často je trápí revma a kožní problémy. Se svými nemocemi bojují statečně. Někdy je přepadne vlna pesimismu a bez pomoci zvenčí je pro ně těžké z ní vybřednout. Měli by se naučit více relaxovat. V mládí bývají méně odolní proti nemocem, ale s přibývajícím věkem jejich obranyschopnost roste. Obvykle se dožívají vysokého věku.

Silná stránka: trpělivost, realismus, svědomitost

Slabá stránka: uzavřenost, egoismus, perfekcionismus

Charakter: melancholický

Sympatická znamení: Ryby, Býk, Panna, Kozoroh

Neutrální znamení: Blíženci, Lev, Štír, Střelec

Pozor na: Býk, Váhy, Rak

Autor:
Publikováno: 27. 8. 2012 23:49 Nahlásit obsah