Znamení v horoskopu: BERAN

Znamení v horoskopu: BERAN Zdroj: Shutterstock.com

Termín: 21.3. – 20.4.
Den: úterý
Barva: červená
Element: oheň
Nejvíce si rozumí s: Lev, Váhy, Střelec a Vodnář

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Beran je velmi odvážný a také právem považován za nejsilnější znamení zvěrokruhu. Řítí se vpřed bez jakéhokoliv strachu a je připraven čelit výzvám, které mu přijdou do cesty. Nelpí na minulosti a snaží se dívat vpřed. Mezi jeho pozitivní vlastnosti patří nadšení, optimismus, nezávislost, síla, iniciativa a velkorysost.

Slabé stránky

Největší slabinou lidí narozených ve znamení Berana je jejich tvrdohlavost. Dvojice rohů, které si nosí s sebou na hlavě, jim nedovolí vzdát se bez boje a to z nich dělá osobu, která se snaží získat i to, co ve výsledku vlastně ani nepotřebují. Často se také kvůli své hrdosti nedokážou omluvit. Jakmile překročíte jejich hranice, dokážou vybouchnout a pak se neznají.

Zdroj: Shutterstock.com

Beran ve vztazích

Beran je ve vztazích ten, co vás vždy pochopí a porozumí vám. Dokáže respektovat názory a volby jiných lidí, ačkoliv on si myslí něco jiného, což mu jen těžko vyvrátíte. Pro své blízké by udělal všechno na světě a neváhal by ani minutu na to, aby jim pomohl. Beran své blízké chrání a vždy bude stát při vás, ať se bude dít cokoliv, dokonce i v těch nejtěžších časech.

Beran jako partner

Jak již bylo napsáno, Beran má velmi silnou vůli a je nesmírně tvrdohlavý, ale zároveň ochranářský a vášnivý. Potřebuje k sobě partnera, který jej dokáže v těžkých chvílích uklidnit a přivést jej na jiné myšlenky. Často bývá ve vztazích dominantní a v sexuálním životě rád experimentuje.

Beran jako rodič

Příchod nového člena rodiny je pro Berana vždy trošku problém, potřebuje čas na zvyknutí. Cítí v tom obrovskou dávku zodpovědnosti, které s sebou miminko přináší. Beran se do všeho řítí po hlavě a ke svým dětem bývá impulzivní a náročný. Ačkoliv se ale bude zdát jako přísný, je to rodič, který své děti nadevšechno miluje a dokáže si se svými dětmi hrát tak, jakoby se vrátil do svých dětských let. Se svými dětmi má neuvěřitelné vztahy, takový jejich malý, jiný svět.

Beran jako dítě

Dítě Beran potřebuje hodně porozumění a něhy, kvůli své obrovské energii, kterou v sobě má a také kvůli své velmi výjimečné osobnosti. Jsou to upovídané děti, kterým slovo tajemství nic neříká. Nedokážou být chvíli potichu a poslušnost je pro ně také cizí. Naopak jsou ale pravdomluvné a čestné, které respektují a milují své rodiče. Dítěti narozenému v Beranovi musíte nechat trošku té jeho volnosti a nelámat jeho osobnost přes koleno, i přesto, že se občas chová divoce.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 14. 2. 2017 10:16 Nahlásit obsah

Loading...