Znamení zodiaku: BLÍŽENEC

Znamení zodiaku: BLÍŽENEC Zdroj: Shutterstock.com

Termín: 22. 5. - 21. 6.

Den: středa

Barva: žlutá

Element: vzduch

Nejvíce si rozumí: Lev, Váhy, Střelec a Vodnář

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Blíženci jsou temperamentní, přizpůsobiví, rychlí a inteligentní jedinci. Oplývají skvělým smyslem pro humor a skvělou výřečností a komunikací. Jsou otevření novým přátelům, zážitkům a dobrodružstvím. Blíženci v sobě nosí charisma, které by jim mohl leckdo závidět a na první pohled působí bezstarostně.

Slabé stránky

Blíženci však sami v sobě často vedou různé spory. Nedokážou dlouho stát na jednom místě, proto někdy na okolí můžou působit až povrchně. Především se vždy zajímají sami o sebe a až poté o své okolí a o problémy svých přátel nebo rodiny.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci ve vztazích

Blíženci jsou velmi otevření a přátelští lidé, kteří mají na každém rohu nějakého kamaráda nebo známého. Snadno si získají vaše srdce, především pro jejich dětský přístup a také kvůli tomu, že si dlouho a dobře pamatují o vás ty nejrůznější detaily. Pokud k sobě najdou člověka, který je bude respektovat i přes všechny jejich chyby, ve vztahu budou naprosto spokojení a nebudou mít potřebu něco měnit.

Blíženec jako partner

Nemají sklony často své partnery měnit, avšak potřebují někoho, s kým si budou rozumět po všech stránkách. Nemohli by být s někým, s kým se jen sexuálně přitahují, ale nemají si co říct. Proto, aby ve vztahu Blíženci vydrželi, musí je vztah motivovat, musí to být dobrodružství a především to nesmí být nudný stereotyp. Blíženci však také mívají sklony udržovat vztahy, které nefungují jen kvůli svým dětem, které jsou pro ně tou největší prioritou už ode dne, kdy se narodily.

Blíženec jako rodič

Jsou úplně stejní jako jejich děti. Dokážou se s nimi chichotat, radovat, hrát nejrůznější hry, ale také dokážou být na druhou stranu rozumnými a spravedlivými rodiči. Jejich největším problémem je to, že často zapomínají na intimní pouto mezi rodičem a dítětem. Mají dobrodružnou povahu, ve které opomíjejí fyzický kontakt, který dítě postrádá. Blíženci jsou rodiči, kteří dokážou svému dítěti dát prostor k osobnímu rozvoji a také jsou tady pro něj vždy, když si potřebuje promluvit.

Blíženec jako dítě

Děti v Blíženci jsou neuvěřitelně zvídavé a jen obyčejnou odpovědí jejich zvědavost neukojíte. Potřebují mít k sobě rodiče, který je bude neustále hlídat, protože jsou to opravdu živé děti, které chvíli neposedí. Pokud svému dítěti budete chtít něco vysvětlit, volte klidný a pomalý tón hlasu a uvidíte, že vaše dítě Blíženec pochopí i ty nejsložitější věty.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 2. 3. 2017 16:42 Nahlásit obsah