Znamení zvěrokruhu: RYBY

Znamení zvěrokruhu: RYBY Zdroj: Shutterstock.com

Datum: 21. 2. – 20. 3. Den: čtvrtek Barva: fialová Element: voda Nejvíce si rozumí s: Býk, Rak, Panna a Štír

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Jednou z největších předností Ryb je jejich představivost, která je dokonale propojena s jejich kreativitou a odhodláním. Tito lidé bývají zpravidla talentovaní, soucitní a citliví. Vždy mají jasně stanovenou vizi, jak by měl jejich život vypadat, avšak umějí se nástrahám života přizpůsobovat a reagovat spontánně. Ve vztazích často hledají svou vlastní kopií, člověka, který pro ně bude naprosto ideální.

Slabé stránky

V jistých situacích to může být extrémně pesimistické znamení. Ryby jsou také submisivní a lehce ovlivnitelné, přičemž kombinace těchto vlastností z nich může udělat slabé jedince, kteří si nevěří, i když mají velké nadání. Takto zlomené Ryby mohou kráčet životem osamělé ve svém vlastním imaginárním světě, ve kterém mají svá vlastní pravidla.

Zdroj: Shutterstock.com

Ryby ve vztazích

Ryby do svého života přitahují jedince, kteří určitým způsobem potřebují pomoc a to je přesně to, co Ryby vyhledávají. Chtějí pomáhat a být potřebné, pokud tedy naleznou takovýto vztah, budou v něm naplno a udělají pro svou polovičku první a poslední. Jsou to pozorní posluchači, kteří se však nedokážou otevřít každému, zvláště pokud jim bylo již ublíženo.

Ryby jako partneři

Věří v lásku na první pohled a v jejich životě vztah zaujímá první místo. Dokážou se s člověkem spojit na duchovní úrovni i bez fyzického potěšení. Chtějí svou polovičku dělat šťastnou a být jí oporou za každé situace. Právě kvůli této vlastnosti do svého života přitahují lidi s emocionálními problémy či tajemstvím. Myslí si totiž, že dokážou napravit každého hříšníka, který se chce změnit.

Ryby jako rodiče

Jakmile se Ryby stanou rodiči, snaží se svému dítěti vytvořit lepší zázemí a život, než měly sami. Nastane u nich rutinní život, který začnou mít v oblibě a jejich děti jsou pro ně znamením lásky, kterou ve svém životě potřebují. Avšak jejich výchova může být někdy neobvyklá, podivná a naprosto nepředvídatelná, na druhou stranu své děti vždy vyslechnou, podpoří a budou je milovat, ať se děje, co se děje.

Ryby jako děti

Děti narozené ve znamení Ryb jsou jako pohádkové postavičky na planetě Zemi. Jejich povaha je složitá a potřebují mít kolem sebe lidi s velkou trpělivostí, citlivostí a porozuměním. Tyto děti jsou citlivé, tiché a klidné, milují spánek a často žijí ve svém světě, který je plný neuvěřitelných příběhů, lží a manipulace, jen proto, aby od svých rodičů získaly jen to, co chtějí. Od rodičů potřebují stabilitu a jasně nastavená pravidla, což jim pomůže vrátit se pevně nohama na zem a pochopit realitu všedních dní.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 4. 9. 2018 09:00 Nahlásit obsah
Loading...