Znamení zvěrokruhu: RYBY

Láska a intimita

Ryby jsou v tomto směru jemné, laskavé a emocionální. Ačkoliv Ryby své partnery v podstatě docela střídají a jejich vztahy netrvají příliš dlouho, neustále hledají pravou lásku a nechtějí se spokojit s někým, kdo jejich představám neodpovídá. Jejich sexuální život není něco, o čem by se mělo diskutovat či psát, je tam však jistá dávka emocí a něčeho, co jej dělá jedinečným. Kvůli tomu, že potřebují mít u sebe partnera, který je pro ně dokonalý, mají tendenci své partnery idealizovat a často jsou jimi zneužívány i několik let.

Kariéra

Není to někdo, koho byste si najali na nudnou každodenní práci, ale někdo, kdo přinese svěží, kreativní a nápaditou energii do vašeho týmu či celé společnosti. Nejvíce se Rybám daří v umělecké sféře, avšak umějí být i skvělými psychology a doktory. Jestliže uvíznou v práci, kterou nemají rády, stanou se nespolehlivé a začnou mít deprese, že nic neplyne tak, jak by chtěly a mají pocit, že jejich život ztrácí smysl.

Zdroj: Shutterstock.com

Pozitivní vlastnosti

  • Mají obrovskou představivost, navíc jsou to zodpovědní lidé s velkou kreativitou a talentem.
  • Je to citlivé znamení, které dokáže druhým naslouchat klidně i dlouhé hodiny.
  • Jsou připravené sdílet lásku s každým, koho potkají a dát kus své duše, jen proto, aby druhé udělaly šťastnými.

Negativní vlastnosti

  • Tento svět pro ně může být někdy až příliš hrubý a necitlivý, což jim ubírá energii a mohou se cítit často vyčerpané.
  • Ryby mají ve své hlavě vlastní svět, který někdy nekoresponduje s tím reálným.
  • Jsou snadno ovlivnitelné, což má negativní dopad i na jejich sebevědomí.

Jak porozumět Rybám

Neexistuje žádný návod či tahák, jak porozumět tomuto znamení. Hlavní věc, kterou byste měli mít na paměti, je to, že Ryby potřebují ke svému životu lásku a něhu. Mají toho tolik, co mohou druhým dát a s ostatními sdílet, ale pokud se budou cítit ublíženě a dotčeně, nebudou mít k tomu dostatek energie a zaklíní ve svém vlastním světě, ze kterého se jen těžko vracejí.

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 4. 9. 2018 09:00 Nahlásit obsah