Znamení zvěrokruhu: STŘELEC

Znamení zvěrokruhu: STŘELEC Zdroj: Shutterstock.com

Datum: 23. 11. – 21. 12.

Den: čtvrtek

Barva: modrá

Element: oheň

Nejvíce si rozumí s: Beran, Blíženci, Lev a Váhy

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Člověk narozený ve znamení Střelce je rozený dobrodruh, a to fyzicky i duševně. Má otevřenou mysl a rád prozkoumává svět a poznává nové věci. Dokáže porozumět myšlení jiných lidí, je tolerantní a přizpůsobivý. Miluje volnost a nenechá se nikým ani ničím svázat. Pohyb a dobrodružství mu dodává potřebnou energii k tomu, aby byl nezávislý, optimistický a upřímný. Je to člověk, který vás vždy podrží a podpoří.

Slabé stránky

Největší slabostí Střelce je jeho roztěkanost. U ničeho nedokáže vydržet příliš dlouho, jednoduše nedokáže udržet dlouhodobě pozornost jen k jednomu určitému bodu. Dokáže si svůj život užívat plnými doušky a ani by jej nenapadlo, že někteří lidé mu chtějí ublížit, což je hlavní důvod toho, proč se občas cítí zklamaný a zrazený.

Zdroj: Shutterstock.com

Střelec ve vztazích

Střelec má ohnivou povahu, která však dokáže pochopit a soucítit s každým, kdo to potřebuje. Je to pozitivní jedinec, ze kterého dobrota přímo srší a dokáže svou dobrou náladou nakazit všechny ve své blízkosti. Někdy vás však jeho neustálý optimismus může unavovat a vytáčet.

Střelec jako partner

Ačkoliv je to dobrák od kosti, nečekejte od něj slib, že spolu budete navždy. I přesto, že by rád našel svou spřízněnou duši, nerad se váže. Střelce proto tedy příliš neužije na dlouhodobé vztahy, raději vyzkouší více vztahů, aby věděl, co doopravdy chce. Potřebuje k sobě partnera, který jeho život naplní dobrodružstvím nebo jej alespoň v jeho šlépějích bude následovat. Určitě od něj nečekejte nudnou denní rutinu, ale spíše pořádnou jízdu na horské dráze.

Střelec jako rodič

Dá se říct, že ve Střelci neustále dříme to malé hravé dítě, které se při příchodu jeho vlastních dětí opět probudí. Střelec ve skutečnosti nikdy nedospěl, jen to dítě uvnitř něj na chvíli opustil. Zbožňuje hry se svými dětmi a snaží se pro ně být zároveň i dobrým kamarádem. Jediný problém, který by mohl nastat, je ten, že možná bude mít ke svým dětem nereálná očekávání. V krajních případech to může zajít natolik daleko, že se děti budou spíše snažit naplnit očekávání svého rodiče Střelce, nežli to své.

Střelec jako dítě

Dítě narozené ve znamení Střelce jednoduše řečeno nejde nemilovat. Je to zvídané dítko, které rozdává roztomilé úsměvy na všechny strany. Tento malý človíček vám upřímně poví vše, co má na srdci v ten nejvíc nevhodný moment, ovšem jeho styl vyprávění vám bude spíše k smíchu. Tohle dítě bude potřebovat dostatek prostoru, aby poznalo samo sebe. Rádo poznává nové věci okolo a u všeho musí být jako první.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 24. 11. 2017 09:00 Nahlásit obsah