Znamení zvěrokruhu u žen - STŘELEC

Znamení zvěrokruhu u žen - STŘELEC

23. 11 - 21. 12. Znamení ohnivé, vládce – Jupiter. Střelci jsou velkorysí optimisté. Snadno si dělají přátele, milují poznávání nových lidí, míst i zážitků. Ženy narozené ve Střelci bývají energické a upovídané, někdy až moc, čehož pak často litují. Milují zábavu a vtipkování, včetně černého humoru. Mají rády tanec, hudbu a přírodu. Jsou také velmi pracovité, ačkoliv někdy se příliš přeceňují. V intimním životě hledají střelkyně především zábavu. Rychle milostně vzplanout jim nečiní potíže. Míří přesně a jejich šíp málokdy mine cíl.

Tělo + vzhled: Ženy zrozené ve střelci bývají hezké v obličeji, jejich postava je urostlá, pevná a mnohdy až atletická. Velmi často se usmívají. Mívají vyšší čelo a celá hlava se může zdát větší, než u jiných lidí. V jejich charakteristických, veselých očích se často mihne lišácká jiskra. Občas mohou mít sklony k přibírání, jelikož jim vládne život milující Jupiter. Ženy ve střelci se oblékají pěkně a mnohdy nevšedně. Často mívají zálibu v dlouhých vlasech, které nosí rády rozpuštěné, neboť milují volnost.

Sex + sexualita: Ženy ve střelci často zaměňují lásku s přátelstvím. Nemají rády nudu a stereotyp. V sexu hledají zábavu a povyražení. Když se jim něco nezdá, neostýchají se to říct nahlas, což může mnohé ranit. V předehře se příliš nevyžívají, raději jdou rovnou na věc. Touží po uspokojení a nesvede-li to partner, uspokojí se samy. Rády jsou v dominantní pozici a s partnerem si pohrávají. Experimentování však příliš nevyhledávají. Co se však týče sexu ve třech nebo se ženou, k tomu bývá žena Střelec často svolná. Její partner musí být tolerantní, dopřávat jí dostatek volnosti, ale i pozornosti a čeká se od něj jistá dávka nevšednosti. Střelkyně své partnery rády obdivují. Bývají však záletné a udržet si jejich přízeň není jednoduché.

Co vzrušuje ženu ve střelci – svalnatí muži, plácání po stehnech a zadečku, milování na nevšedních místech, švédská trojka, elegantně oblečení muži, mazlení, sex při hudbě, partnerova bezmoc, vískání ve vlasech, polohy, při kterých může být nahoře

Zdraví: Střelci nemoci přímo nenávidí a s vervou jim vzdorují. Jsou silní a energičtí, což jim v boji s nemocí velmi pomáhá. Typickými zdravotními obtížemi střelců jsou problémy s klouby, revma a úrazy. Často trpí alergiemi či astmatem, svých milovaných domácích mazlíčků se však kvůli tomu nevzdají. Zdravotní problémy jim může způsobit také neuvážená konzumace různých jídel a nestřídmé pití alkoholu.

Silná stránka: optimismus, energičnost, čestnost

Slabá stránka: nervozita, kritičnost, horkokrevnost

Charakter: cholericko-sangvinický

Sympatická znamení: Skopec, Lev, Váhy, Štír

Neutrální znamení: Střelec, Býk, Rak, Kozoroh, Vodnář

Pozor na: Ryby, Blíženci, Panna

Autor:
Publikováno: 20. 8. 2012 15:15 Nahlásit obsah