Znamení zvěrokruhu: VODNÁŘ

Znamení zvěrokruhu: VODNÁŘ Zdroj: Shutterstock.com

Datum: 21. 1. – 20. 2. Den: sobota Barva: stříbrná Element: vzduch Nejvíce si rozumí s: Beran, Blíženci, Lev a Váhy

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Silnými stránkami Vodnáře je inteligence, energičnost a skvělé nápady, kterými každý den jen srší. Je to velmi inspirativní jedinec, který se nebojí vyčnívat a ukázat svou individualitu, což mnoho lidí nedokáže. Občas umí být excentrický a podivný, to už k němu ale bohužel, nebo spíše bohudík, patří. Můžete si být však jisti, že se s ním nikdy nudit nebudete, protože co slovo, to vtip a co večer, to vzrušující a nezapomenutelný zážitek.

Slabé stránky

Vodnářovou největší slabostí je neschopnost spojit se se světem, ve kterém žije. Občas vám může připadat, že létá někde v oblacích, sám, ztracený a bez respektu vůči jiným lidem. Kvůli tomuto chování, pokud se jej nenaučí ovládat, může Vodnář skončit i sám. Měl by se naučit pečovat o své blízké a přistupovat k nim s úctou a jistou pokorou. 

Zdroj: Shutterstock.com

Vodnář ve vztazích

Lidé narození ve znamení Vodnáře mají tendenci nad vším až příliš přemýšlet. Ve svém životě potřebují neustálou změnu a vzrušení, jinak mají pocit, že jejich život spadá do nudné rutiny, se kterou se nedokážou vypořádat. A právě tahle vlastnost jim dost komplikuje veškeré vztahy v jejich životě. Musí si k sobě proto najít partnera, který bude na stejné vlně a bude odhodlaný s nimi prožívat život v oblacích.

Vodnář jako partner

Pokud ve vás Vodnář uvidí někoho, s kým dokáže navázat silně intimní a zároveň intelektuální vztah, máte vyhráno. Jedině tak totiž dokáže Vodnář udržet dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře, jistotě, lásce, avšak s neustálou dávkou emočního vzrušení. Sice bude delší dobu trvat, než se vám podaří nezkrotného Vodnáře uklidnit a ujistit ho, že trvalejší vztah není nic špatného, ale stojí to za to.

Vodnář jako rodič

Vodnáři jako rodiče dokážou do života svých dětí přinést velký příval stresu, protože se neumějí příliš do jiných lidí vcítit. Chtějí od svých dětí jen ty nejlepší výsledky, avšak největší problémem nastává, že pobírají vše jen rozumem, nikoliv srdcem a tak nedokážou své potomky dostatečně pochopit.

Vodnář jako dítě

Dítě Vodnář je velice inteligentní a pozorné. Již od útlého věku je jejich ego vysoké a vždy chtějí být v centru dění. Někdy se však chovají až krajně nevhodně, někdo by mohl říct nevychovaně, je to ale jen proto, že mají tvůrčí mysl, která je sice neobvyklá, avšak v normálním světě tito jedinci působí jako černé ovce rodiny. Občas jednoduše neví, jak se správně chovat ke svým kamarádům, sourozencům i rodičům.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 2. 9. 2018 12:05 Nahlásit obsah