Zvěrokruh: PANNA

Zvěrokruh: PANNA Zdroj: Shutterstock.com

Termín: 23. 8. – 22. 9.

Den: středa

Barva: béžová

Element: země

Nejvíce si rozumí: Býk, Rak, Štír a Ryby

Silné a slabé stránky

Silné stránky

Panna je považována za nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Ve skutečnosti je také velmi praktická a přirozeně chytrá. Panny často rády něco opravují a to je právě důvod, proč by se nejlépe uplatnily jako lékařky - oplývají totiž talentem napravovat zlomené srdce, ego i duši.

Slabé stránky

Největší slabinou Panny je to, že žije ve svém vlastním citovém světě. Zatímco se spoléhá na svou mysl, která jí má odpovědět na všechno, co ji zajímá, může být v některých situacích nepochopena. Je to totiž velmi citlivá, křehká a zranitelná duše. Další slabinou tohoto znamení je to, že panny často zapomínají samy na sebe a na své potřeby a raději upřednostňují druhé před sebou.

Zdroj: Shutterstock.com

Panna ve vztazích

Patří mezi velmi spolehlivá znamení, ovšem v některých situacích mohou být nedochvilné a často mění z minuty na minutu své plány. A to bývá nejčastější důvod, proč dochází ke konfliktům. Proto by si Panna měla vybrat partnera, který je vnímavý a tyto její výkyvy přijme v klidu. Jakmile se totiž Panna zamiluje, dokáže pro svou polovičku udělat vše, co bude v jejích silách a to jen proto, aby se cítila dobře a nestrádala. Někdy však tato snaha může působit až příliš upnutě. Pokud však ale pochopí potřeby a hranice dané osoby, mělo by to být v pořádku.

Panna jako partner

Panny jsou velmi starostlivými partnery a často budí dojem, že na svém partnerovi až příliš lpí. Mají také potřebu neustále svého partnera kontrolovat. Ovšem tato kontrola je založena pouze na strachu ze ztráty milované osoby. Na druhou stranu je Panna velmi chápavý člověk, který dokáže přijmout vše, co by partnerovi vadilo a dokáže se přizpůsobit, proto to nemusí znamenat žádný větší problém.

Panna jako rodič

Své děti bude vychovávat zodpovědně a přistupovat k nim s určitou dávkou inteligence. Také se snaží ke svým dětem přistupovat vždy racionálně a nenechat se ovládat například špatnou náladou. Ovšem přílišná opatrnost může v jistých situacích působit až chladně, proto by Panny měly pochopit, že emocionální projevy jsou v rodině více než vítány. Panny totiž milují disciplínu a pořádek a to stejně očekávají i od svých dětí.

Panna jako dítě

Panny jako děti jsou mnohem citlivější, než se může na první pohled zdát. Dítě Panna je hodně zvědavé, na druhou stranu také velmi samostatné. Od narození jsou tyto děti poslušné, skromné a zranitelné. Rodič by jim měl určit činnosti, které by v domácnosti měly vykonávat a chválit je, když se jim něco povede, protože často mají pocit, že neodvedly dobrou práci.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 5. 4. 2017 12:53 Nahlásit obsah